Reklama

Tečka krve ve hlenu z krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

P.
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 18.02.17 09:25
Tecka krve ve hlenu z krku

Ahoj holky, mam jen dotaz, od vanoc citim stekani hlenu v krku, bez teplot, bez kasle, ryma jen lehke smrkani. Kazdy rano mam pocit, ze ten hlen po noci potrebuju vyndat ven (ac by sel i normálně polknout), tak ho jakoby tahnu, ale nekaslu. Kdyt to pak vyplivnu ven, tak jsem tam včera mela tskovou tecku krve, sla jsem hned na plicni, jsem hypochondr, udelali rtg a je to bez nalezu. Prestsvam se zlozvykem, abych si neporanovala dal sliznici:-) ale je se chci zeptat, nestalo se vam při plivani hlenu neco podobného? Diky.

Reklama

Reakce:

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 18.02.17 10:15

Já bych to asi zas tak nehrotila :D pokud tě extrémně nic nebolí nebo vyloženě nekrvácíš, a u doktora nic nenašli…

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 18.02.17 11:34

Ano, je to normální. I mně se to stane při kašli, když mám podrážděnou sliznici. Neřeším to. Na dotaz Ti také stejně odpověděli v poradně.

P.
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 18.02.17 12:11

@-Evka- ano ano…tys to videla:-)?

P.
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 20.02.17 08:59

Holky, jeste, kdo to nekdy mel, byly jste s tim u dr.? Co vam řekli? Mne, ze kdyby se to opakovalo, tak se musí na bronchoskopii.. Uz se bojim cokoli plivat :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.17 10:19

Devcata, taky se hlasim, vcera rano jsem taky vyplivla do umyvadla takovej vlasek z krve. resily jste to nejak? jinak se citim ok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 14:37

Ahoj, taky se hlasim…ted po tydennim kasli, co mame z rodiny 3 lide, jsem rano vyplivla cernou teclu v hlenu..predtim mi tekla krev z nosu..nevim, jestli to ma souvislost..kaž­dopádně kasel mi uz konci a jinam mi nic neni..nekourim..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 06:11

Ahoj! je mi 36, nekourim, nekaslu, neztracim na vaze, netrpim nechutenstvim, nejsem dusna a sportovne vydrzim dost, zkratka zadne problemy nemam.ALE vcera mi u vecere zaskocily cornflakesy (s cerstvejma jahodama a malinama)a ja se zacla davit/kaslat. kdyz uz to bylo ok, prislo mi, ze ns okraji misky je 1mm cervena tecka, cerstvy, tekuty, nevim, jestli ze mr vylitla (ale myslím, ze jsem mela ruku pred pusou) nebo to byla stava z tech jahod/malin. na rtg plic jsem byla loni na jare, vse ok.
Resily byste to nejak? Nebo stalo se vam nekdy neco podobnyho?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19330 příspěvků 05.02.18 07:23

Jednu červenou tečku, navíc pokud si jedla jahody a maliny, bych fakt neřešila. Neblbni ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 07:26

@Mar__tanka1983 snad jo…diky moc! :hug: Ja uz vidim 4.stadium rakoviny plic… :mrgreen: ale to byvh snad mela nejaky priznaky a vyflusla hodne cerveny…

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19330 příspěvků 05.02.18 07:28

To víš že jo…jako kdyby si to vykašlávala pravidelně, tak jo, ale takhle? Nesmysl, myslím, že i doktor, kdybys mu to takhle popsala (že si jedla červené ovoce), tak by se pousmál…

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 05.02.18 08:21

Asi kus jahody nebo maliny :lol:

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 05.02.18 08:41

Jahody :lol: Bože holka, nehledej vědu, tam kde není…protože až jednou budeš mít opravdu nějaký příznak nemoci, tak se z toho zhroutíš a nemyslím tím rakovinu. On stačí pupínek na zádech alá je to pásový opar např.
:hug: :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 08:55

Ja vim,diky.kdyz ono to bylo tekuty, tak mi to na to ovoce neprislo, ale snad jo.ja jsem plasan a vzdycky se bojím, abych neco nezanedbala :mrgreen: ale na rtg plic se mi kvuli tomu zas fakt nechce :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama