Tečka na UTZ a hcg nula - co to je?

1410
19.12.13 10:50

tečka na utz a hcg nula - co to je?

Ahoj holky,

podobnou diskusi jsem nenašla, tak zakládám novou. Poslední ms jsem měla 3.11. - cyklus trvá zhruba 35 dní. Před 14 dny jsem týden slabě špinila a dál nic. Včera jsem byla na utz na gyndě a doktor říkal, že si myslí, že jde o velmi rané těhotenství. Prý mladší než 3 týdny. Což není možné, protože v tomto období styk neproběhl. Poslal mně na krev a hcg nula. Pouze ta tečka na utz. Dost se bojím. Neví někdo o co by mohlo jít? Moje maminka zemřela v 26 letech na rakovinu - děloha, vaječníky, tlusté střevo. Tak trochu šílím. Na gyndě mi to neberou. Poradíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8884
19.12.13 10:55

@Caroline81 taky jsem měla hcg nula nula prd a na utz nic moc, snad ani ta tečka ne a za týden jsem měla na testu ducha a pak normálně pozitivní test a těhotenství. Tak ještě chvíli počkej, až bude čas na testy a po svátcích k dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2171
19.12.13 10:57

@Caroline81 Ahojky. U mě to takhle také začínalo. Tečka na ultrazvuku. Dr. říkal, že to vypadá na těhotenství, vzali HCG a nic… Tak jsem to měsíc neřešila a když menstruace nepřicházela, udělala jsem si test a pozitivní :-) Šla jsem na HCG znovu a potvrdili jen to, co ukázal test a teď čekáme miminko naše milované :-)
Neboj se rakoviny, pokud chodíš na prohlídky, lékař by to snad poznal ne? Navíc dělají stěry. Maminky je mi líto. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2171
19.12.13 10:58

@Caroline81 A nepravidelný cyklus mám také. Proto když mi řekl, že nejsem těhotná poprvé, tak jsem tomu věřila a pak // na testu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6808
19.12.13 10:58

@Caroline81
Kliiid zeno!
Pokud jsi tehotna, buhvi, kdy byla ovulace atd, takze vyckej, dr ti rekne co a jak dal. Idealne test tak za tyden.
A netreba videt za vsim rakovinu. Navic sono neni exaktni.
Neplas, treba bude super darek pod stromecek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
19.12.13 11:01

Holky moje, moc moc Vám děkuju za uklidnění :-) To jsem ráda. Tak já nebudu plašit. Na gyndu jdu znovu 27.12. Tak se uvidí. Moc děkuju :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2171
19.12.13 11:03

@Caroline81 Nemáš za co. Držím palečky, ať je vše, jak si přeješ. Hezké Vánoce :-)
:hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
19.12.13 11:05
@Žandík píše:
@Caroline81 Nemáš za co. Držím palečky, ať je vše, jak si přeješ. Hezké Vánoce :-) :hug:

Moc děkuju. Taky přeju pěkné Vánoce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4055
19.12.13 11:07

Ahojky já měla podobné problémy a podobné obavy jen né rakovina ale obavy mimoděložního atd… a teď mám 20dnů do porodu :lol:
Držím ti palečky a přeji Krásné klidné Vánoce a velkou radu na závěr-
MUSÍŠ TOMU VĚŘIT, POKUD TAM JE TAK MU VĚŘ :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
19.12.13 11:15
@Kornel píše:
Ahojky já měla podobné problémy a podobné obavy jen né rakovina ale obavy mimoděložního atd… a teď mám 20dnů do porodu :lol:
Držím ti palečky a přeji Krásné klidné Vánoce a velkou radu na závěr-
MUSÍŠ TOMU VĚŘIT, POKUD TAM JE TAK MU VĚŘ :hug:

Kornel - děkuju za uklidnění. Sice je to malá vánoční nehoda - s třetím miminkem jsme nepočítali, ale pokud tam je, tak si ho necháme :srdce:. Děkuju za uklidnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
19.12.13 11:34

Kornel - promiň při své sebestřednosti jsem Ti zapomněla pogratulovat k miminku a přeju Ti ať je porod co nejmíň bolestný a rychlý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.19 09:49

Ahoj všem, mám stejný problém. Před třemi měsíci jsem byla u dr, a při prohlídce mi našel na utz černou tečku v děloze, a ze prý asi tehu. V tu dobu jsem měla zpoždění asi dva dny. Nicméně hcg nula. Další měsíc už na utz tečka nebyla. Pořad mi vrtá hlavou, co to tedy mohlo byt. Nemá nekdo z Vás podobou zkušenost ? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
35
1.10.20 19:46

Peosim o radu

Dobrý den prosím o nějakou zkušenost mám 4dny zpoždění včera sem byla na gynekologii na preventivní prohlídce pan doktor mi udělal ultrazvuk a viděli sme takovou černou tečku testy mám negativní jak krevní tak normální domácí testy na moč prosím máte někdo zkušenosti děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
1.10.20 19:53

@sykorkaaa a co říkal doktor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
1.10.20 19:55

@Rive právě že řekl že buď těhotenství nebo nějaká dutinka takže nic moc snažíme se o miminko a testy jsou všechny negativní :cry: :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama