Potíže s o2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 18:20
Ted me fakt nastvali v o2

Ja skoro vubec nevolam tak jsem si vyridila kredit a proste kdykoliv jsem jednou zavolala automaticky mi prisla sms ze jsem si aktivovala predpladenku stastny den a hned minus 25 kc za jedno volani az ted asi po roce jsem to zjistila nekoukala se na vyuctovani pac jsem myslela ze u kreditu snad ani neni, mam fakt chut od nich odejit :(

Reakce:
Uživatel je onlineTopSecret
Kelišová 5262 příspěvků 22.07.19 18:26
@Anonymní píše:
Ja skoro vubec nevolam tak jsem si vyridila kredit a proste kdykoliv jsem jednou zavolala automaticky mi prisla sms ze jsem si aktivovala predpladenku stastny den a hned minus 25 kc za jedno volani az ted asi po roce jsem to zjistila nekoukala se na vyuctovani pac jsem myslela ze u kreditu snad ani neni, mam fakt chut od nich odejit :(

Kdyz si poradne nezkontrolujes, co mas za tarif? :nevim: to je tvoje blbost. Proc se rozcilujes na ne?

lachtanice86
Echt Kelišová 8992 příspěvků 22.07.19 18:26

Tak si ji zruš ne? A nevím co se rozcilujes, máš si hlídat co platíš, tvoje chyba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 18:29
@lachtanice86 píše:
Tak si ji zruš ne? A nevím co se rozcilujes, máš si hlídat co platíš, tvoje chyba

Jinak ja to uz rusila 2× a furt to chodilo kdykoliv jsem zavolala, myslela jsem pak ze je to uz spam ale vyuctovani nelze!!

lachtanice86
Echt Kelišová 8992 příspěvků 22.07.19 18:32
@Anonymní píše:
Jinak ja to uz rusila 2× a furt to chodilo kdykoliv jsem zavolala, myslela jsem pak ze je to uz spam ale vyuctovani nelze!!

Spam co strhává peníze, aha

Uživatel je onlineTopSecret
Kelišová 5262 příspěvků 22.07.19 18:33
@Anonymní píše:

Jak si to rusila?

Leviatan
Závislačka 3227 příspěvků 22.07.19 19:11

Jo to je normální u O2 uctujou a aktivují samovolně kde co a nepomáhá nic, proto jsme od nich utekli a to ještě jako ztráceli žádosti… Zjistili jsme že to dělají kazdemu… Nikdy víc

bse.pedro
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 22.07.19 20:17
@Anonymní píše:
Ja skoro vubec nevolam tak jsem si vyridila kredit a proste kdykoliv jsem jednou zavolala automaticky mi prisla sms ze jsem si aktivovala predpladenku stastny den a hned minus 25 kc za jedno volani az ted asi po roce jsem to zjistila nekoukala se na vyuctovani pac jsem myslela ze u kreditu snad ani neni, mam fakt chut od nich odejit :(

Proč pouze 2 diskuse na stejné téma, když tě obrali o 25,–Kč??? Založ jich ještě aspoň 23… 8) 8) 8)
To jsi měla nabitej kredit na 10000,–, že jsi až po roce zjistila, že tam máš málo??? Já dobíjím většinou za 2-3 sta, nikdy nemám nabito víc jak 600,– a když dojde kredit, nelze volat, o2 už asi milion let nepouští u předplacených karet do minusu.
A navíc u O2 si můžeš bezplatně ověřit zůstatek kreditu bezplatně na: hvězdička104hvězdičkakřížek třeba po každém hovoru… 8) 8) 8)

Vosma29
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 22.07.19 20:28

U O2 naprosto normální věc. Stalo se mi to několikrát.

SADM
Povídálka 32 příspěvků 22.07.19 21:39

Já to třeba mám a celkem mi to vyhovuje. Pak volas celý den zadarmo na jakékoliv číslo, jak dlouho chceš. Takže já si to vždy naplanuju na den, kdy potrebuju vyřešit víc hovoru a jinak ostatní volají mě. Navíc je v těch 25 korunách i dostatek internetu na messenger a whatsapp.
Jinak o2 se nezastavam, ty mě teď tak vytočili a obrali, ale z jinyho důvodu. Predpladenka je ok, když s tím pracuješ.

Váš příspěvek
Reklama