Těhotenský test pozitivní, krev negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 13:52
Teh. Test pozitivni, krev negativni

Dobry jdu ztrochu divnou otazkou. Mela jsem posledni menstruaci 5.1 zacla a skoncila 8.1 rano uz jsem mela jen flicek. Pak mi zacly tehu priznaky nevolnosti, unava, caste moceni atd.. Tak sem si udelala tehu test a vysel pozitivni, nebyl to zadnej duch ale normalni carka, po dvou tejdnech jsem sla na gyndu kde na ultra. Neslo videt nic tak mi braly krev jenze vysledky negativni. Nevi. Co si man o tom myslet tehu poznam uz mam doma dva kluky. Ale nejde mi to hlavy, bojim se jestly nemam nejake problemi. Stalo se to uz nekomu jake mate zkusenosti? :zed: :nevim:

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12246 příspěvků 07.02.19 14:01

Mohlo se jednat o biochemko, které odešlo s ms a test byl ještě pozitivní než klesla hladina hcg.

Pety2
Závislačka 2591 příspěvků 07.02.19 14:18

Asi se miminko nakonec neudrželo a vstřebalo se, takhle na začátku se to může stát…Nebo byl vadný test. udělej si ještě jeden teď a jak bude negativní tak máš jasno…Pokud pořád cítíš příznaky a test bude pozitivní, určitě to řeš, jestli teřba nevyměnili vzorky :nevim: Ale spíš bych taky tipla biochemko…

danuse123
Nováček 4 příspěvky 07.02.19 14:28

Zrejme vadny test :(

Celina
Závislačka 4268 příspěvků 07.02.19 15:46
@danuse123 píše:
Zrejme vadny test :(

To určitě ne, test prostě zachytil nízkou hladinu hcg, v krvi mohlo být třeba 20, což je negativní. Biochemické těhotenství.

Leaba
Povídálka 14 příspěvků 07.02.19 16:18

Mám teď čerstvou zkušenost s měřením hcg, negativní je, až když je hodnota menší než 1, alespoň tak mi to říkala sestra. Šla jsem na další odběr i když byla hodnota 29. To se bere stále jako pozitivní…
Ještě to může být cysta, ta ukazuje pozitivní test… A pokud je krev negativní, tak by to i odpovídalo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 17:16

Taky me napadlo jestly jsem nebyla a stou menstruaci to neodeslo. Jeste me kamaradky strasily ze by to mohla bejt i cista, ale to si myslim ze by dr. Videl ne?

Celina
Závislačka 4268 příspěvků 07.02.19 17:47
@Anonymní píše:
Taky me napadlo jestly jsem nebyla a stou menstruaci to neodeslo. Jeste me kamaradky strasily ze by to mohla bejt i cista, ale to si myslim ze by dr. Videl ne?

To by viděl..,a holka, těch hrubek v jedné větě, to je :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 18:28

@Celina ja vim ale pisu bez hacku a carek nebavime vse hackovat a carkovat :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 18:29
@Anonymní píše:
„@Celina“ a neprisla jsem sem psat cestinu, ale pro radu dekuji ;) :palec:
Celina
Závislačka 4268 příspěvků 07.02.19 19:04
@Anonymní píše:
@Celina ja vim ale pisu bez hacku a carek nebavime vse hackovat a carkovat :)

No, já jsem tedy nemyslela háčky a čárky :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.19 11:14

Holky prosimvas uz je to vic jak tejden co jsem tu psala, ale menstruace se stale nedostavila uz jsem fakt zoufala, dalsi test kupuju az v pondeli o vykendu se nemam jak dostat do mesta. Na gyndu mam jit az to bude dva tejdny zpozdeni. Poradte co to muze bejt

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >