TT s duchem a digi negativní

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 20.03.18 23:55
Těh. test s duchem a digi negativní. Prosím poraďte

Ahoj holky, snažilky, měla bych prosbu.. Dělala jsem si tt Clearblue obyč a vyšel mi hned se slabou čárkou, ale pak jsem dělala i digi a ten je negativní. Z minulých dní mám duchy na tt mamatest atd. Poradíte, co to může být, prosím? :,(

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reakce:

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 20.03.18 23:56

Duch?

pikola
Neúnavná pisatelka 19086 příspěvků 20.03.18 23:57

Může to být, že je ještě brzy.. už máš po termínu menstruace?

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 20.03.18 23:57

@pikola Mám ji dostat zítra :think:

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 21.03.18 00:01

Toto je ze včerejšího rána

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 21.03.18 00:02

Dnešní obyč CB lepší foto

pikola
Neúnavná pisatelka 19086 příspěvků 21.03.18 00:07

Tak nelov duchy a ještě počkej.

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 21.03.18 00:12

No jenže to je právě to, mám pocit, že se z toho čekání už zblázním.. Snažíme se přes rok :(

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 00:29

Je ještě brzy, stručně jednoduše - počkej na den menstruace, udělej test. dvě čárky pozitivní. objednej se na gyndu, vypni počítač a nehledej nikde, jak mají nebo nemají čárky sílit. taky jsme se snažili přes rok a z lovení duchů a hledání příznaků mi akorát šplouchalo na majáku. hodně štěstí. :kytka:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 21.03.18 00:40

@mikashopova no tak prvně počkej do MS pak udělej test pokud bude pozitivní každý dva dny opakuje a uvidíš zda bude čárka silit je lepší používat jednu a tu samou značku testu. Kup, 10*digi je 25 i když funguje na jiný způsob nemuselas mít dostatečně hcg na detekovani.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 21.03.18 01:02

Počkej zda přijde ms nebo ne a pak bych testovala  :)

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 21.03.18 06:33

@MaCík17 ahoj, upřímně, kéž by jsme se taky snažili JEN rok, už jedeme čtvrtý rok.. tak bud v klidu, vypadá to dobře, vydrž :srdce:

Týna K.
Závislačka 4998 příspěvků 21.03.18 08:57

Digitální ClearBlue se mi jako pozitivní ukázal až když jsem na obyčejných testech měla výraznější čárku, je méně citlivý. Vydrž ještě, zkus testovat obden stejným typem testu, ať vidíš jestli ti čárka sílí… pak az zkus digital…ale chápu te, my se snažili také lehce přes rok a už jsem byla jak pominutá. Držím palce :)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.03.18 09:56

@MaCík17 digitální jsou nanic :think: počkala bych pár dní a pak si teprve test udělala :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >