TT s duchem a digi negativní

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 20.03.18 23:55
Těh. test s duchem a digi negativní. Prosím poraďte

Ahoj holky, snažilky, měla bych prosbu.. Dělala jsem si tt Clearblue obyč a vyšel mi hned se slabou čárkou, ale pak jsem dělala i digi a ten je negativní. Z minulých dní mám duchy na tt mamatest atd. Poradíte, co to může být, prosím? :,(

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reklama

Reakce:

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 20.03.18 23:56

Duch?

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 20.03.18 23:57

Může to být, že je ještě brzy.. už máš po termínu menstruace?

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 20.03.18 23:57

@pikola Mám ji dostat zítra :think:

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 21.03.18 00:01

Toto je ze včerejšího rána

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 21.03.18 00:02

Dnešní obyč CB lepší foto

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 21.03.18 00:07

Tak nelov duchy a ještě počkej.

MaCík17
Povídálka 26 příspěvků 21.03.18 00:12

No jenže to je právě to, mám pocit, že se z toho čekání už zblázním.. Snažíme se přes rok :(

mikashopova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 00:29

Je ještě brzy, stručně jednoduše - počkej na den menstruace, udělej test. dvě čárky pozitivní. objednej se na gyndu, vypni počítač a nehledej nikde, jak mají nebo nemají čárky sílit. taky jsme se snažili přes rok a z lovení duchů a hledání příznaků mi akorát šplouchalo na majáku. hodně štěstí. :kytka:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 21.03.18 00:40

@mikashopova no tak prvně počkej do MS pak udělej test pokud bude pozitivní každý dva dny opakuje a uvidíš zda bude čárka silit je lepší používat jednu a tu samou značku testu. Kup, 10*digi je 25 i když funguje na jiný způsob nemuselas mít dostatečně hcg na detekovani.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 21.03.18 01:02

Počkej zda přijde ms nebo ne a pak bych testovala  :)

Pavouček1994
Kelišová 7466 příspěvků 21.03.18 06:33

@MaCík17 ahoj, upřímně, kéž by jsme se taky snažili JEN rok, už jedeme čtvrtý rok.. tak bud v klidu, vypadá to dobře, vydrž :srdce:

Týna K.
Závislačka 4996 příspěvků 21.03.18 08:57

Digitální ClearBlue se mi jako pozitivní ukázal až když jsem na obyčejných testech měla výraznější čárku, je méně citlivý. Vydrž ještě, zkus testovat obden stejným typem testu, ať vidíš jestli ti čárka sílí… pak az zkus digital…ale chápu te, my se snažili také lehce přes rok a už jsem byla jak pominutá. Držím palce :)

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 21.03.18 09:56

@MaCík17 digitální jsou nanic :think: počkala bych pár dní a pak si teprve test udělala :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama