Těhotenství? To asi ne.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 12:23
Tehostenstvi? To asi ne.

Dobry den, chci se zeptat na takovou asi dost hloupou otazku ale i presto mi to neda a zeptam se. S pritelem se snazime o mimco, antikoncepci neberu uz asi 5let, zatim se nam nedari. Ted jsme meli 2 mesice pust od sexu ale tyden pred MS jsme meli pohlavni styk, nevim kdy jsem melq ovulaci ale vcera jsem to mela dostat a nic. Ms mam opravdu pravidelne, nikdy zadne zpozdeni, spis naopak jsem to dostavala cca 1-2 dny drive. Dnes jsem si delala test a byl negativni. Poboliva me podbrisek ale hrozne slabounce a jen kratce a pak je zase klid, prijde mi, ze me spodek (zevnitr) jakoby pali ale nic neprijemneho to neni. Asi je pekna hloupost byt tehotna, ze? Predem se omlouvam za takovy dotaz a preji Vam hezky den snazilky ❤

Reakce:
Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 26.08.19 12:31

Tak hloupost to není, já taky nemám ovulaci přesně uprostřed cyklu. Spíš po půlce. Jestli nevíš kdy byla ovulace, tak klidně těhotná být můžeš, zkus testovat za 2 dny.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 26.08.19 12:53

Hloupost to není. Já otěhotněla po bráni antikoncepce na první dobrou. V srpnu jsem ukončila brání prášku po deseti letech, nedali jsme si ani pust. Jednou jsem měla menses po dobraní prášku v tom srpnu a další menses se už nedostavila.

JitkaS0
Povídálka 32 příspěvků 26.08.19 12:55

@Veru1987 pani/slecna nebere antikoncepci uz 5let. Zkusila bych testnout cca dalsi den nebo pockat treba 2-3dny :blush:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 26.08.19 12:56
@JitkaS0 píše:
@Veru1987 pani/slecna nebere antikoncepci uz 5let. Zkusila bych testnout cca dalsi den nebo pockat treba 2-3dny :blush:

Jee omlouvám se, blbě jsem četla.

JitkaS0
Povídálka 32 příspěvků 26.08.19 12:57

@Veru1987 to nestoji za omluvu :blush: ja se kolikrat taky „prectu“ spatne :joy: a nee jen jednou :joy:

VeroniCaU
Nováček 1 příspěvek 26.08.19 22:23
Může?

Holky taky mam problém, 9.8. proběhl sex, kalendář mi vypočítal ze kolem 19. byv měla byt ovulace, ale od minulého tydne od čtvrtka me trochu poboliva podbřišek, a nadyma me, ale menstruaci mám mit az 2.9. Myslíte ze to něco znamená?

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 27.08.19 07:09
@VeroniCaU píše:
Holky taky mam problém, 9.8. proběhl sex, kalendář mi vypočítal ze kolem 19. byv měla byt ovulace, ale od minulého tydne od čtvrtka me trochu poboliva podbřišek, a nadyma me, ale menstruaci mám mit az 2.9. Myslíte ze to něco znamená?

PMS… to ti fakt nikdo nerekne, to muze byt cokoliv, je brzy.

Derka
Nováček 1 příspěvek 27.08.19 09:56
Můžu být v tom?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jsou to už dva měsíce, 22.6. jsem měla sex a stala se menší nehoda, kdy mi kondom zůstal v pochvě, ale zjistila jsem to až při menstruaci, která se dostavila hned dva dny potom a on mi vypadl. Žádné příznaky jsem neregistrovala a po 36 dnech (26.7.) jsem dostala opět MS, a však během ní mi bylo 1 den ráno špatně od žaludku a takový nízký tlak, ale mohlo to být i tím počasím, jelikož byly strašná vedra. Teď jsem ms měla dostat 24.8. a stále se nedostavila, mohla bych být těhotná? :/
Je teda pravda, že mám měsíčky různě, jednou mi vynechali i dva měsíce a žádný styk jsem neměla, protože jsem hodně zhubla, ale teď jsem dvě kila přibrala…nevím, čím to může být :nevim:

JitkaS0
Povídálka 32 příspěvků 27.08.19 13:52

@Derka těžko říct, zkus si udělat testik a uvidíš. Pak bych možná zavolala k dr a řekla o problémech s menstruaci.

Váš příspěvek
Reklama