Těhotná i když jsem brala antikoncepci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.21 19:38

Těhotená i když jsem brala antikoncepci

Dobrý den, je mi 23, před rokem sem začala brát antikoncepci… A dnes jsem zjistila že jsem v tom… Antikoncepci sem brala tak jak jsem měla..
Tak jak je možné že jsem těhotná? Je vůbec antikoncepce stoprocentní?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
725
20.11.21 19:41

Stoprocentní není. Určitě pár případů bude. Ono antikoncepci ovlivňuje hodně věcí. Antibiotika, zvracení, průjem.. no a hlavně pak když bereš tabletky jak si vzpomeneš. :mrgreen: Jinak gratuluju. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14991
20.11.21 19:42

Neni 100procentni, pokud mas napriklad prujem, beres nektera ATB a kdyz neberes jak mas. Mam nekolik kamaradek, co otehotnely pres HA, ale u vsech se nakonec ukazalo, ze tam byl prujem, nejaka lekova interakce nebo nepravidelne uzivani.

Příspěvek upraven 20.11.21 v 19:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
20.11.21 19:42

Tyhle diskuze jsou tu každý den a to je důkaz, že není žádná antikoncepce 100%, jak tvrdí většina „nečekaně“ těhotných :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
20.11.21 19:44

Můžu se prosím zeptat jakou antikoncepci jsi brala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4735
20.11.21 20:50

100% není ale dost věcí snižuje její účinek od těch co zde popsaly holky výše po alkohol atp. Takže spíš se zamyslet, zda opravdu něco z toho nebylo. Jinak šance tam je při řádném užívání, ale opravdu velmi velmi malá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
20.11.21 21:10

Zajimavy je, ze spousta holek bez antiny nemuze otehotnet a nekdo zase 100% bere poctive antinu a mimco na ceste :nevim: co bych za to dala… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37359
20.11.21 21:16

Ano, muze se to stat. A nemusi to byt tva chyba. Nic neni 100%, nic na sveze a ve zdravotnictvi uz vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
20.11.21 21:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 23, před rokem sem začala brát antikoncepci… A dnes jsem zjistila že jsem v tom… Antikoncepci sem brala tak jak jsem měla..
Tak jak je možné že jsem těhotná? Je vůbec antikoncepce stoprocentní?

Bohužel je tam to jedno procento, že 100% není, mám kamarádku, která přes antikoncepci otěhotněla 2×, poprvé byla hodně mladá, šla na potrat, podruhé ji doktor dal ještě silnější antikoncepci a otěhotněla stejně, a to si po předchozí zkušenosti dávala budík na mobil aby brala i ve stejnou hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat