Reklama

Těhotenská cholestáza ve 2. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 23.04.18 10:24
Těhotenská chloestsza ve 2 trimestru

Ahoj jsem ve 24 tt a nejspis uz ted brzy mam tehotenskou chloestsazu, jaterní testy mi delali dnes, a zitra mam volat… Svedi me telo, ale nebi to nejak extra, spis ne trapi ta světla stolice… je tu nekdo kdo mel taky tak brzo chloestsazu? A jak se to řešilo? A jak jste dopadly? :(

Reklama

Reakce:

kacenka.sks
Kecalka 424 příspěvků 23.04.18 11:05

Ahoj, moc te nepotesim. Nasli mi ji v 38+0tt a za dva dny jsem sla na cs. Prasky nezabiraly jak mely. Budou se te snazit co nejdele pod prasky udrzet. Pro tebe to nebezpecne neni, ja uz jsem uplne ok (4 mesice po porodu), ale mimi to ohrozuje na zivote.

kacenka.sks
Kecalka 424 příspěvků 23.04.18 11:06

Edit 2×

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 23.04.18 14:15

No porad doufam ze nakonec to nebudou ty játra… jako moc me telo nesvedi jen se parkrat poskrabu, dr jsem to tekla jinak aby mi ty odběry udelala… jen me stve ta stolice žlutohnědá…sice jim smazene a nejim nejak extra zdrave, tsk porad doufsm ze to je mym jidelnickem a ne játry

kacenka.sks
Kecalka 424 příspěvků 25.04.18 14:17

@Lucianaa099 me to svedelo hlavne v noci a nejvic dlane, ty bych si byvala rozdrasala do krve, kdybych neměla aspon trochu soudnosti :D a tmava moč. To byly varovne priznaky. Ja to rekla jen tak pro pobavení a muj doktor vytrestil oci a hnal me hned na odběry. A uz vis vysledky?

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 25.04.18 20:06

@kacenka.sks výsledky negativní a ja konecne klidná :srdce: uz me nic nesvedi :D takze to bylo jen psychické, zacala jsem zase brat železo takze stolice zase tmavá a ja klidná, Hold nekdy neco čtu co me vydesi a ja si to vsugerovavam, ale msm konecne klid :D

kacenka.sks
Kecalka 424 příspěvků 25.04.18 20:27

@Lucianaa099 no supeer! :-) opravdu bych ti to nepřála. Ja to mela naopak, verila jsem, ze nic a ono jo. Tak hezky a klidny zbytek tehotenstvi :-)

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 25.04.18 20:30

@kacenka.sks dekuju moc :D ja za tohle tehotenstvi jsem di vsugerovalq i zánět ledvin, a spousta vejcích co jsem videla na internetu :D uz to cist nebudu :D

kacenka.sks
Kecalka 424 příspěvků 25.04.18 20:42

@Lucianaa099 necti nic, ja si zase nedavno vsugerovala, ze mam nemocne srdce, protoze jsem mela na predoperacnim vysetreni vyssi tep…no bolelo me na hrudi do te doby, nez jsem sla na vysetreni, od te doby nic :-D samo jsem zdrava, tuk tuk :-)

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 25.04.18 20:50

@kacenka.sks to je nejhorsi ta psychika :D na zacatku tehu jsem byla posrana ztoho ze na gynde ne uvidi srdicko… bylo mi z toho az spatne a na gynekologii moje prvni otazka he tam srdicko? A doktorka na me tim divnym pihledem ano je :D :D

kacenka.sks
Kecalka 424 příspěvků 25.04.18 20:58

@Lucianaa099 to víš, ale daleko horsi to bude po porodu. Ja prvni porod dobry a u druheho maly nechtel dychat a nikdo nevedel proc. Stravili jsme nekolik dni na jirp a uz nas chteli prevazet do Prahy, kdyz si to pacholek nastesti rozmyslel a ted uz je v poradku. No jsou to celozivotni nervy, ale stoji to za to vid :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama