Těhotenská cholestáza 36tt, svědí mě tělo

Anonymní
4.11.20 17:30

Těhotenská cholestáza 36tt

Dobrý podvečer,
moc Vás prosím o rady, jsem děsně nervózní.

Už 2 měsíce mě svědí celé tělo, myslela jsem si, že to jsou prostě hormony a nějak to neřešila, i když to občas bylo k zbláznění. Dnes si na kontrole paní doktorka všimla mých rozdrápaných rukou a obličeje a hned mi udělala testy na játra, ale výsledky přijdou buhvi kdy a ja bych asi nespala, kdyby mi tady někdo neporadil. Kdyby se opravdu jednalo o těhotenskou cholestázu nebo něco takového, byl by průšvih, že jsem to nechala tak dlouhou dobu být? Dnes na utz bylo miminko v pořádku, ale i tak mám strach a výčitky, zda jsem něco nepokazila. Pořád na to myslím. Mockrát děkuji za rady a pomoc! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.11.20 18:16

Jak to myslíš, bůhví kdy? Mně svedilo celé tělo dva dny, hodně plosky nohou a vůbec celé tělo a jela jsem radši do porodnice, doktor říkal, že je lepší, že jsem přijela, že se udělají testy… Testy v devět ráno, první jaterní výsledky byly v deset a druhé výsledky ve dvě odpoledne. Naštěstí to cholestaza nebyla. Kdyby byla, doktor říkal, že by mi museli vyvolat porod, i když jsem byla ve 35 tt, protože by to ohrožovalo život miminka. Strašně jsem se do těch dvou hodin bála… A to mi tohle řekl i přesto, že ráno byl ultrazvuk a ozvy v pořádku.
Určitě to budeš mít také v pořádku, ale divím se, že to trvá dva týdny a ty to neřešíš… :( já bych si to vyčítala celý život, kdyby se něco stalo a já to podcenila… I gynekolog a to vi, jak jsem v lohideya nesyckuju při každé blbosti, že když bude cokoli, je lepší se třikrát zeptat a třikrát jet do porodnice na kontrolu, než něco zanedbat…

• Citovat
  • Nahlásit
4.11.20 18:47

Já šla po týdnu svědění celého těla k doktorce. Výsledky testů jsem měla za dva dny. Dostala jsem prášky a častěji chodila k doktorce. Po práškách svědění trochu ustalo. Kdyby se něco dělo, určitě něco řeknou, neboj se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama