Těhotenská cholestáza - vysoké hodnoty, řešení/zkušenosti?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
21.5.22 09:38

Těhotenská cholestáza - vysoké hodnoty, řešení/zkušenosti?

Zdravím,
Znovu otevírám tohle téma, protože jsem i přes všechny diskuze nenašla odpověď/zkušenost někoho dalšího.
Jsem ve 33tt, s malinkým ležíme v nemocnici s těhotenskou cholestázou. Hodnoty žlučových kyselin ze včera jsem měla 174 i přes zavedenou léčbu. Dnes ráno už jsou hodnoty lepší a to 81, ale přesto stále vysoké. Dostávám ještě kortikoidy na dozrání plic miminka (kdyby bylo nevyhnutelné ho vytáhnout ven) a magnézium.
Chci se zeptat, jestli je tady někdo s podobně vysokými hodnotami a ve výsledku mu léčba pomohla a hodnoty se vrátily opět do nízkých hodnot, např. 20 a podobně, aby se nemuselo předejít k předčasnému porodu? Nebo jak jste dopadli s takhle vysokými hodnotami, popřípadě v kterém týdnu se ukončilo těhotenství?
Když jsem pročítala diskuze, tak jsem na tak vysoké hodnoty nenarazila, většina holek zmiňovala tu nižší až střední hranici. Moc děkuji za zkušenosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
457
21.5.22 10:54

Já sem bohužel musela na vyvolání. Ale už jsem byla v termínu. Ale dlouho jsem se pak léčila až po porodu. Ať vám to dobře dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
25.5.22 22:32

Já jsem téměř před 4 lety rodila akutním císařem ve 27tt. Při testech u gynekoložky jsem měla hodnotu kolem 200 (dva dny po začátku příznaků), při příjmu do nemocnice 180 a ikdyž do mě nacpali co mohli tak další den jsem měla skoro 300 :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat