Těhotenská cukovka a vliv na pohyby miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marketa_1711
Povídálka 12 příspěvků 11.02.18 10:36
Těhotenská cukovka a vliv na pohyby miminka

Ahoj holky :mavam:. Cca dva měsíce držím dietu kvůli těhotenské cukrovce (nic hrozného, mám hraniční pouze první hodnotu 5,1), ale rozhodla jsem se, že to zkusím. Je možné, že miminko bylo zvyklé na určitý přísun cukru a najednou, když jsem začala s dietou je miminko méně aktivní? Např. od včerejšího večera jsem necítila moc pohyby malinké (jsem 34+3 tt), tak jsem si dnes ráno udělala slabou kávu a dala jsem si trošku sladší snídani (vím, že to není nejlepší, ale je to jediný způsob, jak malinkou rozpohybovat když mám strach) a mám pocit, že mi to vždy zabere, protože teď tam sebou házela a já vím, že je v pořádku. Mám to pouze vsugerované, nebo je možné, že to opravdu zabírá? :?

Přečtěte si článek: Těhotenská cukrovka

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10830 příspěvků 11.02.18 10:38

Zabírá. Na monitory jsem si s sebou brala čokoládu nebo kolu, aby se mrne vzbudilo, když odmítalo spolupracovat :)

Marketa_1711
Povídálka 12 příspěvků 11.02.18 10:41
@Tichošlápek píše:
Zabírá. Na monitory jsem si s sebou brala čokoládu nebo kolu, aby se mrne vzbudilo, když odmítalo spolupracovat :)

Tak to jsem ráda a vím, že si s sebou na monitor (příští týden máme první) budu muset vzít také něco sladšího. :) A nejspíš vyběhnout i ty schody do 9.patra k paní doktorce. :D

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 11.02.18 11:37

Jojo, je to tak. Já jsem od vánoc omezila sladkosti razantně a nejdříve bylo dítě opravdu méně aktivní. Jak jsem ale za ten měsíc a půl sama odvykla sladké chuti tak ona taky a teď už ji rozhýbe i kousek ovoce :-)

Peczka
Nováček 11.02.18 11:38

Maly pres den spinkal a vzdy se hybal az vecer. Takze to urcite zabira, protoze na monitory mi taky doporucili, at si dam cokoladu a fakt se zacal hybat :D
Jinak jsem mela taky cukrovku a taky jsem obcas zhresila necim sladkym.

Marketa_1711
Povídálka 12 příspěvků 11.02.18 12:53
@Peczka píše:
Maly pres den spinkal a vzdy se hybal az vecer. Takze to urcite zabira, protoze na monitory mi taky doporucili, at si dam cokoladu a fakt se zacal hybat :D
Jinak jsem mela taky cukrovku a taky jsem obcas zhresila necim sladkym.

Já jsem právě byla také zvyklá na to, že je malá večer hodně aktivní a včera nic… Šťouchala jsem si do břicha, různě ji popichovala a bylo to marný… Už jsem se i v noci budila a děsila se toho, že ji vůbec necítím… :? Naštěstí jsem si ji mohla zkontrolovat alespoň přes ten Angelsound a věděla jsem, že srdíčko bije (to mě trošku uklidnilo)… :roll: Ale stejně jsem byla nesvá… Měli jsme včera oslavu tchýniných narozenin a docela jsem tam lítala a byla jsem úplně hotová, tak mě napadlo, jestli nebyla malinká taky unavená a proto o sobě nedávala tak dlouho vědět… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >