Těhotenská cukrovka a ambulantní porod

Anonymní
12.7.20 19:08

Těhotenská cukrovka a ambulantni porod

Ahoj, mám tehotenskou cukrovku, jsem hlidana na diabetologii. Nicméně hodnoty mám v pořádku (byli jen malinko zvýšené pro testu), měřím se každý den, a držím dietu. Je pravda že se porod kvůli cukrovce vyvolává? Doktor mi o tom nic neřekl. Dítě je zatím přiměřeně-dle tabulek velký, a v pořádku. A je možnost jít za 24 hodin domu po porodu, když budeme v pořádku, i přesto že mám diagnostikovanou tehotenskou cukrovku? První dítě jsem rodila 38+2tt, porod krátký bez problémů. Děkuji za odpověď. Prosím anonym kvůli rodině, nerespektují moje rozhodnutí ohledně porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

672
12.7.20 19:36

Tak hlavně cokoliv z toho, na co se ptáš, je vždy tvoje rozhodnutí. Cukrovka na dietě je brána jako fyziologické těhotenství a pokud tam není další problém, tak by se vyvolávat nemělo (i když v porodnicích často chtějí vyvolávat hned po termínu), stejně tak pokud bude dítě v pořádku, můžeš odejít kdykoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
12.7.20 20:01

Ambulantní porod.cz, najdeš tam úplně vše, hodí se s sebou vzít do porodky. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 20:15
@Hermio píše:
Ambulantní porod.cz, najdeš tam úplně vše, hodí se s sebou vzít do porodky. :mavam:

Zrovna tohle jsem tam nenašla, ale moc děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama