Těhotenská cukrovka a rizikové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 03:16
Tehotenska cukrovka a rizikové

Čaukyyyy :oops: chci se zeptat, zjistili mi tehotenskou cukrovku s tím ale, ze nejsou to žádné extrémy jen lehce vyšší hodnoty.. každopádně měřit si musím tak ci tak :roll: jídlo si nevazim, od oka si tak umím lehce typnout a hodnoty Doma mám úplně jak bych žádnou cukrovku neměla… prý je u toho nejlepší pohyb ale když mám rizikové a mám jen ležet doma tak to je těžké :oops: existuje aspoň nějaké možné lehké cvičení? :srdce: :(

Přečtěte si článek: Těhotenská cukrovka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 06:29

Jestli ti dr rekl, ze mas lezet doma. Tak snad nebudes cvicit. Nejlepsi pohyb je chuze.

Russet
Neúnavná pisatelka 18250 příspěvků 17.08.19 07:02
@Anonymní píše: Čaukyyyy :oops: chci se zeptat, zjistili mi tehotenskou cukrovku s tím ale, ze nejsou to žádné extrémy jen lehce vyšší hodnoty.. každopádně měřit si musím tak ci tak :roll: jídlo si nevazim, od oka si tak umím lehce typnout a hodnoty Doma mám úplně jak bych žádnou cukrovku neměla… prý je u toho nejlepší pohyb ale když mám rizikové a mám jen ležet doma tak to je těžké :oops: existuje aspoň nějaké možné lehké cvičení? :srdce: :(

Tak jestli nemáš ani vycházky, tak těhu cukrovka je ten menší problém. Já s ní chodila do práce a jídlo si nejprve vážila, protože odhadnout mi to moc nešlo. A to jsem měla blbý „jen“ ten cukr po 2 hodinách o jednu desetinu.

nozu
Extra třída :D 12789 příspěvků 17.08.19 08:24

Měla jsem trhu cukrovku a k tomu přísný klidový režim. Ten jsem fakt dodržovala a necvičila ani trošku. Dá se to zvládnout i jen s dietou a bez pohybu. Pokud tě někde zlobí hodnoty, musíš si to jídlo odměřovat a zkoušet různé kombinace.

blumen
Hvězda diskuse 54545 příspěvků 17.08.19 08:57
@Anonymní píše: Čaukyyyy :oops: chci se zeptat, zjistili mi tehotenskou cukrovku s tím ale, ze nejsou to žádné extrémy jen lehce vyšší hodnoty.. každopádně měřit si musím tak ci tak :roll: jídlo si nevazim, od oka si tak umím lehce typnout a hodnoty Doma mám úplně jak bych žádnou cukrovku neměla… prý je u toho nejlepší pohyb ale když mám rizikové a mám jen ležet doma tak to je těžké :oops: existuje aspoň nějaké možné lehké cvičení? :srdce: :(

A rizokove mas kvuli cemu?
Vychazky nemas?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 09:03

@blumen moc tomu nerozumim… vycházky mám ale dal mi přísný zákaz chodit ven.. řikal bych, ze je to asi i tím, ze bydlím na 5tem patře bez výtahu :( prý se mi zkrátil čípek což nechápu protože jsem měla 4cm a když posledně měřil tqk tam bylo 3cm a 95mm :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 09:04

Termín mám v listopadu ale do října alespoň mám prý vydržet doma :o

nozu
Extra třída :D 12789 příspěvků 17.08.19 09:08

Já u prvního lezela kvůli zkracujícím čípku od 6.mesice. pak od 38tt jsem už nemusela. Jeden den jsem si na výstavě vyslapla dvě patra a dcera se druhý den narodila. Takže ti radím ležet doma a nic nepokoušet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 09:09

@nozu 8o 8o 8o tak to bych asi ani nedosla do toho 5 8o ale dobre, chápu :srdce:

blumen
Hvězda diskuse 54545 příspěvků 17.08.19 13:15
@Anonymní píše:
@nozu 8o 8o 8o tak to bych asi ani nedosla do toho 5 8o ale dobre, chápu :srdce:

No a nemas treba nalevku? Pokud nevis, proc mas lezet a byt doma, tak se zeptej, ne :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 13:45

@blumen nalevku? Co to znamená?:l (jsem těhotná poprvé) :oops: já se pravé ptala a on říkal, ze se mi zkrátil čípek… jen mi to proste nepřijde tak moc z 4cm na 3cm 95mm… ale jak říkám myslím si, ze je to hlavně těmi schody do 5 patra 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 14:23

Každopádně po schodech stejně chodím protože musím na kontroly na gynekologii a na cukrovku… :? Tak snad se to nestane, ze mě to chytne někde na mezipatre 8o

nozu
Extra třída :D 12789 příspěvků 18.08.19 17:34

Hele neboj, v mezipatře tě chytne maximálně tvrdnutí břicha a ne rovnou porod :-) to zase nepanikař. Já si v klidu užila výstavu a porod se rozjel až poté v noci. Ne nadarmo v porodnici posílají maminky při špatně postupujícím porodu na procházky po schodech. Ale ber to tak, že na kontroly musíš, ale nic dalšího ne. Z toho pátého patra se asi teleportovat nebudeš, že?

blumen
Hvězda diskuse 54545 příspěvků 18.08.19 17:52
@Anonymní píše:
@blumen nalevku? Co to znamená?:l (jsem těhotná poprvé) :oops: já se pravé ptala a on říkal, ze se mi zkrátil čípek… jen mi to proste nepřijde tak moc z 4cm na 3cm 95mm… ale jak říkám myslím si, ze je to hlavně těmi schody do 5 patra 8o

No nalevka, ze se jakoby zacina otvirat zevnitr, ale jeste se nezkracuje.
Jinak to, co popisujes, neni zadne zkraceni.
Kdy jdes na dalsi kontrolu? Zeptala bych se na to poradne.
Pokud by opravdu predcasny porod hrozil, tak jen lezet a chodit na wc.
Ja teda s predcasnymi kontrakcemi ted v porodce byla, vse se ustalilo, mam klidnejsi rezim, ale funguju jinak normalne. Takze kdyz bude dalsi kontrola v poradku, teeba to nebude tak horke.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 19:45

@blumen další kontrolu mám zítra :o no podle mě to taky není tak horké podle :think: ale nařídil mi jen ležet a max wc a sprcha :nevim: tak pravé to nechápu… na minule kontrole mi řekl, ze je stejne, ze horší to není ale lepší už to nebude :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama