Těhotenská cukrovka recepty

4.6.17 15:30

Tehotenska cukrovka recepty

Ahoj kdo jste meli tehu cukrovku co jste si tedali dobreho? Jsem nekreativni a nebavi me porad jen grilovat maso a zeleninu. A nebo pecivo se syrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5260
4.6.17 15:42

Vajíčka na různé varianty, vajíčkové omelety se zeleninou a šunkou a masem, pečivo se šunkou:-), těstoviny a rýže taky v omezeném množství, jednou jsem si dělala dokonce štrůdl, jablka jsem osladila stévií a dala si k tomu kopec šlehačky, mňam:-). Jinak moc neporadím, mě přijde, že tam moc prostoru ke kreativitě není, ale na netu je podle mě receptů spousta. Nejvíc mě štvalo, že jsem to měla v létě a nemohla se cpát ovocem…

Ale za mě parádní dieta, po porodu jsem byla štíhlá jako už dlouho ne, ani před porodem.:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
4.6.17 15:57

Losos s rýží byl skvělej. Uvaříš plátek lososa do změknutí, mezitím si uvaříš rýži. Na pánvičce osmahneš na másle cibulku do zlatova, když je hotová dáš stranou, osmahneš dvě vajíčka jako když děláš míchaný vejce, když jsou úplně zdrclé tak přidáš tu vařenou rýži, rozmačkaného lososa, tu cibulku. Všechno lehce osmahneš, opepříš a lehce zakápneš sojovkou. Ještě jsem si do všeho občas zamíchala pažitku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
4.6.17 16:44

Já jedla vše jako dříve, akorád jsem nesladila, vynechala uplně sladké nesmysli jako jsou např. oplatky, tyčinky.. Jedla jsem hodně bílé jogurty, zeleninu a cukr jsem měla v normě. S ovocem jsem to taky moc nepřeháněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13215
4.6.17 17:07

Jedla jsem zeleninové saláty (doplněné masem, vajíčky, sýrem - prostě dle chuti a obsahu lednice), hodně různá masa a málo příloh, ke svačině třeba meloun s jogurtem. Měla jsem vychytané i porce neslazeného muesli s jogurtem. Když byl hlad, dojídala jsem se vajíčky, sýry, šunkou. V podstatě jsem jedla všechna normální jídla k obědu jako vždy, jen jsem omezila omáčky a přílohy (dávala jsem si pozor na mouku). Také jsem si dělala třeba smaženici ze žampionů. Ale klidně jsem si udělala i krupicovou kaši. Je potřeba vychytat poměry, nesladit (navrch jen skořici a malinko třtinového cukru) a pak přeměřit glykémii, abys věděla, jak to tělo zpracuje. Určitě se vyhni dia produktům a umělým sladidlům - to se v těhotenství nesmí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 21:31

Diky za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1386
11.6.17 08:18

Ahoj, zalozila jsem skupinku - Tehulky s tehotenskou cukrovkou - pridejte se, kdyby jste mely zajem :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama