Těhotenská deprese, nechuť cokoli dělat

567
16.12.19 20:20

Těhotenská deprese, nechuť cokoli dělat

Jsem ve 24 týdnu a zřejmě trpím depresemi. Nechce se mi absolutně doma nic dělat, do všeho se musím vyloženě nutit. Na miminko se těším, bylo plánovaně s přítelem je všechno doma v pohodě. Akorát je teď vice v práci a já jsem doma skoro pořád sama :( A taky téměř pořád doma. Jsem člověk co potřebuje něco neustále dělat… Jsem na nemocenské už od září, takže do prace taky nechodím… Nevím co s tím mám dělat, už jak píšu příspěvek, spouští se mi slzy a já vlastně ani nevím proč ???????? jasně odůvodním si to tím, že jsou to hormony, ale vůbec nevím jak s tím mám pracovat a co dělat, aby bylo alespoň trochu lépe a já i uklidila a uvařila..
Děkuji za rady❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1754
16.12.19 20:28

Já tomu asi úplně nerozumím, tak jsi člověk co musí neustále něco dělat ale vlastně nic dělat nechceš a do všeho se musíš nutit? To si trochu protiřečí ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
16.12.19 20:31

@Satiaa ahoj, docela Ti rozumím, procházím teď něčím podobným. Co tvoji rodiče, nebo nějaké kamarádky, abys nebyla pořád sama doma? Sama ze své zkušenosti vím, že je to strašný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
16.12.19 20:32

@skorotehotna
Ano jsem dost aktivní člověk, ale prostě se momentálně nemůžu do ničeho dokopat vůbec k ničemu… A myslím to i tak, že potřebuji být třeba v té práci a ne jen doma, jenomže už nemůžu tak moc cestovat, nedělá mi to dobře. 😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1754
16.12.19 20:34

@Satiaa Tak choď do práce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1649
16.12.19 20:36

@Satiaa
Ono pokud neplanujes jít brzo do práce, je to i s prckem taková,,nuda,,. Každý den je stejný..Mozna za to můžou i hormony :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
16.12.19 20:36

@pinklady
Rodiče právě pracují plus se starají o tetu jezdí tam 3× do týdne a vozí jí jídlo a jiné věci. Jinak samozřejmě, když něco potřebuji jsou tu pro mě i ve,,3 hodiny ráno". Kamarádku mám, ale ta končí pozdě v práci a ke mě se ji moc nechce. Spíše já jezdim za ni, ale nemůžu už tak moc, protože tělu se moc nelíbí, když mám nějaký větší pohyb. 😕Tvrdne mi bříško a já mám pak strach o malého… Jinak mám taky sestru, ale ta je ve 14tt taky a k tomu má roční dcerku a když tak taky jezdim za ní. Má rizikové, už dvakrát přišla o miminko..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11775
16.12.19 20:38
@skorotehotna píše:
@Satiaa Tak choď do práce :nevim:

Ježíš je na neschopence. Neznáš tehotenske deprese?
Hele procházela jsem tím samým. Nic příjemného. Do toho neustále nevolnosti, nechuť k čemukoliv, hrozný. Už se to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
16.12.19 20:38

Ahoj, mám to podobne (24 tt) a to do prace chodim. Nic se mi nechce, jsem porad doma když mám volno, cítím nejistotu, necítím se hezka a ani jako ženska. Do prace chodim na 17 dni v měsíci po 12 hodinách, doma uklídim, nakoupím, vyperu, zkratka domácí prace udělám, ale musím se nutit. Často mam pocit nejistoty, že pro chlapa nejsem dobra, ze utece (to mam ale jen v tehotenstvi) když jsem unavena, tak brecim. Proste takový tehotensky psycho a občas mě to se*e. Samozrejme jsou i dny kdy je všechno super. Neboj, bude urcite lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
16.12.19 20:42

@skorotehotna
Nemám se kam vrátit :( v září mi končila smlouva s tim, že mi ji neprodloužili. Takže po prckovi budu hledat práci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
16.12.19 20:43

@Satiaa a co nějaká příprava věcí pro miminko? Nebo si přečíst nějakou pěknou knížku? Já vím teď se mi to mluví, ale cca před měsícem jsem na tom byla podobně a ještě jsem do toho měla každodenní hysterické záchvaty :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
16.12.19 20:45

@alena1995
Mam to úplně stejně a hlavně se občas i bojím toho co bude i když vim, že budu skvělá máma a budu pro to dělat všechno, ale ty pochyby jsou hrozné.. Hlavně jsem člověk co eventuálně ví, jak poradit druhým s depresi, ale u sebe to prostě neumím. Taky doufám, jsou dny kdy je super, ale ted vyloženě je tolik věci co bych chtěla stihnout před vánoci a prostě to nejde. :( Nutim se do všeho úplně, doufám, že bude lépe a přeji to same i tobě. ❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.12.19 20:45

Je to tím, že když nic neděláš tvoje hlava vymyslí hovadiny. Máme to všichni nejsi výjimka. Zamestnej hlavu vše bude ok a dépreze dude v koutě. Jinak si najdi pohodlnej spoj do Pejřimova, tam je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1754
16.12.19 20:50

@g.sandova Neznám. :nevim: A paní evidentně je na neschopence protože nemá príci, ne proto, že není schopna práce. Mě to přijde jako dobré řešení, protože pak člověk nestíhá myslet na kraviny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
16.12.19 20:51

@Satiaa Bude :) Uplne Ti rozumim. To jsou jen hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat