Těhotenská kocovina 24/7

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27.11.21 14:14

Těhotenská kocovina 24/7

Ahoj holky, co jste zažily nebo i teď zažíváte těhotenské nevolnosti, máte některá podobnou zkušenost? :D Připadám si za hranou normálu, jdu se jen vykecat a zkazit někomu chuť na oběd :D 1. trimestr. Ráno vstanu, motá se mi hlava - a to až do dalšího rána, kdy zase vstanu a zase se mi zamotá. Po ránu někdy zvracení, jinak po celý den pocit na zvracení. Všechno mi smrdí, všechno je nechutný, když si sáhnu na prsa, úplně fňukám, jdu uvařit oběd a cítím se jak po maratonu (ne, že bych někdy běžela maraton, ale viděla jsem třeba Ženy v běhu;)). Přítel je tolerantní jako blázen, ale i to mi vlastně vadí, pořád mu něco vyčítám, nadávám, kazím ozon :D Když mě pohladí, málem schytá zleva, když mi dá pusu, málem schytá zprava, všechno mě unavuje, cítím, jak mnou prostupuje HCG a já se propadám do hellu. Nechce se mi se o sebe starat, max vyčistím zuby a lehnu, zkoušela jsem těhotenské lízátko a bylo tak maximálně dobrý. Léky brát nechci, já to vydržím, jen mě prosím uklidněte, že je v pohodě nemít těhotenství jak z Instagramu pořád happy na kafíčkách a stíhat 200 věcí za den. Páčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66356
27.11.21 14:17

@nemamtuseni kdo tvrdí, že je těhotenství nejhezčí období, je na ránu :mrgreen: moje poslední byly nevolnosti 24/7 až do porodu, naposledy jsem vrhla na sále.. jako šílený prostě.. hudnv klidu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27774
27.11.21 14:40

Tak na tom kafíčku se asi fotí až když je to vidět, takže druhý trimestr :lol: to už tak špatně není většině.
Já nevím, že jste všechny tak překvapený, že je vám blbě :nevim: to neznáte pojem těhotenské nevolnosti? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
27.11.21 14:44

Haha úplně jak kdybych to psala já, já to tak měla do 13tt. Peknej hnus. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To bude dobryy. Pak to bude zase na ho*no ke konci. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1518
27.11.21 14:46
@pikola píše:
Tak na tom kafíčku se asi fotí až když je to vidět, takže druhý trimestr :lol: to už tak špatně není většině.
Já nevím, že jste všechny tak překvapený, že je vám blbě :nevim: to neznáte pojem těhotenské nevolnosti? :roll:

Pojem těhotenské nevolnosti známe, mnoho z nás je zná na vlastní kůži, ale pojem těhotenská kocovina je teda strašný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
400
27.11.21 14:49
@pikola píše:
Já nevím, že jste všechny tak překvapený, že je vám blbě :nevim: to neznáte pojem těhotenské nevolnosti? :roll:

Tak já žila v tom, že se ti prostě občas ráno navalí, vybliješ se a bude ti zas hej. Nevěděla sem, že do 5 s po probuzení nastane peklo, který skončí až po složitém usnutí a ráno zas nanovo. A co sem se ptala v rodině, tak nikdo u nas nevolnosti ani neměl. Takže za mě překvapení dost velký co se vůbec dělo. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27774
27.11.21 14:50
@milami píše:
Pojem těhotenské nevolnosti známe, mnoho z nás je zná na vlastní kůži, ale pojem těhotenská kocovina je teda strašný.

Tak mě bylo taky jak po mejdanu, plus jsem všude usínala :D a hrozná citlivost na pachy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27774
27.11.21 14:53
@AH píše:
Tak já žila v tom, že se ti prostě občas ráno navalí, vybliješ se a bude ti zas hej. Nevěděla sem, že do 5 s po probuzení nastane peklo, který skončí až po složitém usnutí a ráno zas nanovo. A co sem se ptala v rodině, tak nikdo u nas nevolnosti ani neměl. Takže za mě překvapení dost velký co se vůbec dělo. :roll:

Já nezvracela ani v jednom těhotenství a přitom mi bylo celý den blbě. Každý to má jinak, ale dá se s tím počítat :nevim: že někomu fakt nic není bych řekla, že je mizivé procento. Ke konci to pak taky stojí za to 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66356
27.11.21 17:09
@AH píše:
Tak já žila v tom, že se ti prostě občas ráno navalí, vybliješ se a bude ti zas hej. Nevěděla sem, že do 5 s po probuzení nastane peklo, který skončí až po složitém usnutí a ráno zas nanovo. A co sem se ptala v rodině, tak nikdo u nas nevolnosti ani neměl. Takže za mě překvapení dost velký co se vůbec dělo. :roll:

Mě to i budilo.. otřesný.. dlouhých 8 měsíců :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
27.11.21 17:28

Během prvního těhotenství se mi občas udělalo špatně, ale větsinou mi stačilo dát si malou svačinku (něco sladkýho), chvíli si odpočinout a mohla jsem zase fungovat. Teď jsem těhotná podruhé a naivně jsem si myslela, že už vím, co mi zabírá, takže to bude v pohodě… No a to jsem se přepočítala… Tuhle kocovinu jsem měla září, říjen prakticky nonstop. Nezabírá na ni nic. Na začátku listopadu se to zlepšilo na „jen“ obden. A teď za poslední týden jsem to měla naštěstí už jen dva dny. Doufám, že už bude líp a zase se mi podaří začít pořádně fungovat. Už kvůli starší dceři…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PCT
5
27.11.21 21:05

Když mám hlad je mi špatně, když něco sním mám chut to vyblejt, trvá to od probuzení celý den až do usnutí. Předevčírem sem se ve tři v noci probudila takovým hladem že jsem myslela že zkolabuju, musela jsem sníst banán, corny, vanocku z máslem a až potom se mi ulevilo. Já se taky domnívala že ranní nevolnosti jsou ráno, tohle jsem si nepředstavovala ani ve snu. Každý den vymýšlím co pozrit abych nezhebla hlady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
27.11.21 23:31

Ahoj, moc neporadím, mam to stejné. V noci nemuzu usnout, pak se pro jistotu vzbudim v 5rano dojdu si na wc a dalsi hodinu koukam do stropu nez opet usnu. Musim spat celou noc s otevrenym oknem, protoze mi strasny smrdi vydychany vzduch. Dopoledne je asi nejstastnejsi cast meho dne, protoze je mi realitně “fit”, ale po obede to prijde s az do te doby nez usnu se to neustale zhorsuje. Je mi blbe kdyz nejim, ale i kdyz se najim. Kdyz lezim tak je to uplne nejhorsi, takze vetsinu dne prosedim na balkone. Pocit v zaludku mam strasnej furt.. chce se mi zvracet i kdyz zamnou prijde pritel a pohladi me nebo mi da pusu. Mrzi me to vuci jemu, ale zaroven nevim jak pomoc sobe :? :D :zed: :poblion: :poblion: :poblion: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat