Těhotenská krize u mužů?

44
12.7.20 20:10

Těhotenská krize u mužů?

Ahoj holky,

ráda bych se podělila o svůj příběh a vyslechla si názor, jak to vidíte :*
Jsem těhotná, na konci srpna rodím, s přítelem jsme rok a půl společně.
Na začátku, jak už to bývá, bylo vše zalité růžemi a vše bylo nádherné. Máme toho hodně společného. V listopadu jsme se do toho praštili a udělali si dítě (z mých zdravotních důvodů), ale ejhle co se nestalo.
Partner mi neustále psal a říkal, jak mě miluje, jak chápe moje nálady a jeste koncem června plakal a prosil o odpuštění, že mě miluje. Ale teď? Má v sobě blok, prý neví jestli miluje, ale chce nám dát šanci, že by se to mohlo spravit.
Já jsem zoufalá, mám ho neuvěřitelně ráda a život bez něj si nechci představit, je to můj vysněný chlap.
Co si o tom myslíte? Snažím se být nad věcí, ale nejde mi to. Co dál dělat? Bojovat nebo nechat čas ať udělá svoji službu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

714
12.7.20 20:17

Myslím si, že na dělání dětí bylo brzy, ale jestli ti šlo o čas, tak ti asi nic jiného nezbývalo. Dítě skoro máš a jestli bude i táta uvidíš. Za mě je zatěžkávací zkouška vztahu dítě a né těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
12.7.20 20:19

Myslím si, že je blbost čekat za měsíc a půl dítě s někým, koho znáš rok a půl :think: můj má max těhotenské chutě, jinak je mrne plánované a moc se těší atd.. U vás to bude buď tím, že se neznáte, nebo nevyzralost, že jste moc mladí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
12.7.20 20:20

Řekli mi v listopadu, ze nebudu moct mit deti a stari jsme na to oba dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
12.7.20 20:27

Takze jste spolu byli 9 mesicu, kdyz jsi otehotnela. To je bohuzel dost kratka doba na to, abyste si poridili mimino, vzdyt jste se ani poradne neznali :nevim: Nicmene nechapu dve veci - proc ti psal? To ti nemohl rict? A co bys mu mela odpoustet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 20:47

My jsme spolu byli jen 7 měsíců když jsem neplánovaně otehotněla. Láska byla, věk taky a já si neuměla představit potrat, tak jsme do toho šli. V 8. měsíci těhotenství šlo všechno do kytek. Jsme spolu dodnes ale tehdy se začal chovat nehezky, později i říkal jak měl zůstat svobodný (ani nejsme svoji), je nešťastný apod. Dítěti je rok a neklape to :nevim: Radu nemám. Snad jen počkej až se dítě narodí. My se nerozešli jen kvůli němu.

• Nahlásit
  • Citovat
26265
12.7.20 20:49
@Andela751 píše: Řekli mi v listopadu, ze nebudu moct mit deti a stari jsme na to oba dost

Zvláštní, že jsi hned otěhotněla s takovou diagnózou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
12.7.20 21:05

@Russet to ano. Ale je to tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
593
12.7.20 21:06

@Andela751 „Má v sobě blok, prý neví jestli miluje, ale chce nám dát šanci, že by se to mohlo spravit. “

= Zakoukal jsem se jinde, nevim jestli mi to u ni vyjde, ale moc bych o to stal. Rikam Ti to takhle zastrene uz ted, aby to pak vypadalo, ze problem nebyla ona, ale ty. Pokud mi to u ni nevyjde tak to s tebou nejak vydrzim, dokud po mne v budoucnu nevyjede nekdo dalsi."

Je to nezodpovednej fracek kdyz se takhle chova. Ma budovat pevnej svazek, aby melo dite rodinu a emocionalni zazemi. Mysli jen na sebe…Bohuzel ty s tim asi nic neudelas. Nebud za chudinku a neponizuj se pred nim. Snaz se mit rada sama sebe s nim i bez nej. Jedine tva vnitrni jiskra, zalozena na vedomi vlastni hodnoty a sebejistoty ho muze „osvitit“ a znovu pro nej budes pritazliva. Musi to jit z tebe…musis mit radost ze sveho zivota, ta ho prilaka zpet k tobe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5195
12.7.20 21:15
@Russet píše:
Zvláštní, že jsi hned otěhotněla s takovou diagnózou.

Ty se jeste divis? Tady se zasadne tehotni pres diagnostikovanou neplodnost a v 95% i pres nespolehlivou antikoncepci ;)

Zakladatelko gratuluji k miminku, budes konecne maminka! Uzivej! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26265
12.7.20 21:47
@Andela751 píše:
@Russet to ano. Ale je to tak.

Jestli ty jsi doktora jen blbě nepochopila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
12.7.20 22:06

@Russet když ti někdo řekne, máte nádor na děloze, nebudete moct mít děti. Co je na tom k nepochopení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
12.7.20 22:08

@Aneta.Berg Tomuhle prave neverim, mel predtim vztah ve kterem ho zena x let podvadela a nenasel si jinou. Verim mu, ze jina v tom není, i kdyz to bylo prvni, co me napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26265
12.7.20 22:19
@Andela751 píše:
@Russet když ti někdo řekne, máte nádor na děloze, nebudete moct mít děti. Co je na tom k nepochopení?

A ten nádor máš jako teď nebo kdy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26265
12.7.20 22:19
@Andela751 píše:
@Aneta.Berg Tomuhle prave neverim, mel predtim vztah ve kterem ho zena x let podvadela a nenasel si jinou. Verim mu, ze jina v tom není, i kdyz to bylo prvni, co me napadlo.

Já bych naopak řekla, že se rozhlíží a na děti rozhodně připraven není. Jinak by ti tohle vůbec nedělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama