Těhotenská poradna a hlídaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papuska36
Stálice 73 příspěvků 09.04.19 14:59
Tehotenska poradna a hlidani

Ahoj holky, dotaz na Vás které už jednoho prcka máte. Za dva měsíce mě čekaji poradny v porodnici, prckovi jsou 3 roky a do školky půjde až v září, jak to děláte s hlídáním prcku? Nemá mi ho kdo pohlidat ani ho kam dát. Babicky v práci, manžel v práci :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14260 příspěvků 09.04.19 15:02

Brala jsem ho s sebou. Nebyly mu ani dva a v pohodě. V těch cekarnach jsou většinou hračky a stolek na kreslení

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28514 příspěvků 09.04.19 15:02
@Papuska36 píše:
Ahoj holky, dotaz na Vás které už jednoho prcka máte. Za dva měsíce mě čekaji poradny v porodnici, prckovi jsou 3 roky a do školky půjde až v září, jak to děláte s hlídáním prcku? Nemá mi ho kdo pohlidat ani ho kam dát. Babicky v práci, manžel v práci :think:

Mela jsem to stejne a brala jsem malou s sebou…

tininas
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 09.04.19 15:05
@Papuska36 píše:
Ahoj holky, dotaz na Vás které už jednoho prcka máte. Za dva měsíce mě čekaji poradny v porodnici, prckovi jsou 3 roky a do školky půjde až v září, jak to děláte s hlídáním prcku? Nemá mi ho kdo pohlidat ani ho kam dát. Babicky v práci, manžel v práci :think:

Ahoj.

Chodila jsem do poradny Královské Vinohrady. Vždy se tam objevila maminka s batoletem. Nikdo to nikdy neřešil.

Takže dle mé zkušenosti chodila bych i s malým.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 09.04.19 15:08

Vozila Jsem manželovi nebo babičce do práce. Oba dělají v kanclu, tak na tu hodinku to nevadilo, kolegyně byky naopak vždy nadšené. :lol: Někdo bere dítě s sebou s tím, že ho pohlída sestřička, můj gynekolog si to nepřeje, dokonce má vyvěšenou cedulku v čekárně, že děti do ordinace ne. Údajně kvůli tomu, že tam před lety vznikl nějaký konflikt, protože si děcko pod dozorem sestřičky způsobilo úraz a maminka se po ní pak vozila.

Papuska36
Stálice 73 příspěvků 09.04.19 15:12

Ke svému gynekologovi bych ho asi vzala,ale do porodnice to právě asi ne,už vidim sestru jak mi bude hlidat maleho,kdyz tam ma x dalsich tehotnych,kterým dělá monitor atd. :?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14260 příspěvků 09.04.19 15:13

@Papuska36 tak si holt budeš muset sehnat hlídání. Brala jsem dítě do krče každý týden od 38tt do 42tt a nikdy nebyl problém.

chaela
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 1 inzerát 09.04.19 15:19

Jak kde. Někde není problém, jinde to vadí. Do porodnice na monitory ho určitě brát nebudu. Tam musím 20 min sedět na místě, tak nevím, co by tam dělal on. Způsobně stal u me? To těžko. A dát ho sestřička, který tam obsluhují x maminek zároveň? Ty by měly radost. Zrovna tyhle vyšetření se podle mě pro děti opravdu nehodí. Když není zbytí, dělám to tak, že babička hlídá v čekárně a dr ji orazitkuje propustku jako doprovod k lékaři, někdy i jako přímo její vyšetření, to je na domluvě. Nedají to ti všude, ale za zeptají nic nedáš.

Kriss Tina
Extra třída :D 10127 příspěvků 09.04.19 15:20

Já brala sebou, ale u nás je to v pohodě, i když dělaj monitor tak malej může sedět vedle mě na lehátku a on je hodnej, že vydrží tu půl hodinku v klidu aniž bych ho musela chytat, okrikovat a celkově se hýbat a rozčilovat :mrgreen:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 09.04.19 15:26
@Papuska36 píše:
Ke svému gynekologovi bych ho asi vzala,ale do porodnice to právě asi ne,už vidim sestru jak mi bude hlidat maleho,kdyz tam ma x dalsich tehotnych,kterým dělá monitor atd. :?

Není někde poblíž hlídací koutek, jako bývají v obchodacich? To by mi přišlo také jako možné řešení.

Papuska36
Stálice 73 příspěvků 09.04.19 15:28
@chaela
@chaela píše:
Jak kde. Někde není problém, jinde to vadí. Do porodnice na monitory ho určitě brát nebudu. Tam musím 20 min sedět na místě, tak nevím, co by tam dělal on. Způsobně stal u me? To těžko. A dát ho sestřička, který tam obsluhují x maminek zároveň? Ty by měly radost. Zrovna tyhle vyšetření se podle mě pro děti opravdu nehodí. Když není zbytí, dělám to tak, že babička hlídá v čekárně a dr ji orazitkuje propustku jako doprovod k lékaři, někdy i jako přímo její vyšetření, to je na domluvě. Nedají to ti všude, ale za zeptají nic nedáš.

No právě, jen v čekárně se sedí x jak dlouho . na čas tam neberou,malej je živel, takže vidím jak by měli radost ze tam trilety prcek lita mezi maminami co sedi na monitoru. U sestřičky jsou vždy tak dve tri maminy,takze tak. Ted co chodim na gyndu ho sebou vezmu,ale do porodnice,kde je chaos a zmatek asi ne,tak to budu muset nějak vymyslet,a prostridat mamku s manželem na propustky :D

Papuska36
Stálice 73 příspěvků 09.04.19 15:30
@modravlocka píše:
Není někde poblíž hlídací koutek, jako bývají v obchodacich? To by mi přišlo také jako možné řešení.

Je to na Bulovce v Praze ,takze tam dost tezko neco takoveho bude :(

Daenerys91
Kecalka 465 příspěvků 6 inzerátů 09.04.19 15:32

Syn ještě neměl ani rok, když jsem začala chodit do poradny a vždy jsem ho brala s sebou. Nic jiného mi nezbylo, žádné hlídání v dosahu nemáme. Akorát na konci, když jsem musela chodit na monitory, tak přijela babička a jednou nebo dvakrát si vzal manžel volno přes tu propustku.

Šarlota4
Extra třída :D 11136 příspěvků 09.04.19 15:34
@Papuska36 píše:
Je to na Bulovce v Praze ,takze tam dost tezko neco takoveho bude :(

Pojedeš autem? Zrovna na Harfě jeden je. Autem do 4 minut na bulovku.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 09.04.19 15:44

a ty nemáš žádnou kamarádku?? nikdo tam není zvědavý na tvoje dítě… s tím jste měli počítat, taky jsi mohla být půl těhotenství v nemocnici, to by byl manžel doma, bez příjmů?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama