Těhotenská poradna Bulovka

347
11.7.20 09:29

Těhotenská poradna Bulovka

Má někdo zkušenosti s Bulovkou, konkrétně co se děje na těh. poradně, jestli dělají jen monitor nebo i ultrazvuk, apod.? A v jakém týdnu se tam objednat, při registraci jsem dostala na papíru napsáno v dokončeném 36 tt. a va webu jsem našla během 35 tt.? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14533
11.7.20 09:39

Taky by mě zajímaly podrobnosti. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
851
11.7.20 10:15

Zavolej tam, oni tě objednají, na kdy budou chtít.

Utz mi dělali jednou, když si chtěli ověřit, že určitě není žádný problém a můžou mě z normální poradny poslat do CPA (nebo jak se to jmenuje). Monitor… Já si vůbec nevzpomínám, že by ho vůbec dělali… Ale třeba se pletu… V té fyziologické poradně snad říkali, že zatím ne, až později, a v CPA zase říkali, že oni jen poslouchají, nenataceji monitor…? Já už si nejsem jistá. Ale porodila jsem 13 dní před termínem, možná to okolo termínu je jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
11.7.20 10:15

Naposledy jsem rodila tři roky zpět, ale předpokládám, že se nic nezměnilo. Přineseš moč, tu vyšetří papírkem. Zváží tě, změří tlak. Od určitého týdne (tuším 38tt)se dělá monitor, pak prohlídka lékařem. Utz mi nedělali v poradně ani jednou. Objednání stačí v tom 36tt, oni na to moc nespěchají. Počítej s tím, že je to pokaždé na dvě až tři hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
11.7.20 10:22

Zavolat v 35tt, objednaji te na dalsi tyden. Monitor se nataci az od 40tt, do te doby akorat sestra zmeri ozvy, zkontroluje tlak a moc a pak se jde k doktorovi si “popovidat”, vnitrni vysetreni je dobrovolne.
Jo a pri prichodu se nikam neni treba hlasit, sestra vola z cekarny dle jmena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
11.7.20 10:39

Super, moc děkuji :) Ještě se zeptám jak je to tam s tou společnou jídelnou? Chodí se tam teda 3× denně, snídaně, oběd, večeře. A miminko se nechává někde před jídelnou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
11.7.20 10:57

Ano. Miminka ve vozíčkách zůstávají na chodbě za prosklenou stěnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1973
11.7.20 13:10

@Marketa.S1008 na jednoluzkovy pokoj ti jidlo prinesou, jinak chodis do jidelny. Deti se nechavaji na chodbe a vidis na ne pres sklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama