Těhotenská poradna u Apolináře

648
10.7.20 21:36

těhotenská poradna u apolináře

Ahoj maminky/těhulky,

chci se zeptat, jak to aktuálně chodí u apolináře v těhotenské poradně? Při registraci k porodu jsem dostala papír s informací, že ve 34 tt se mám telefonicky objednat. Předpokládám, že dostanu termín první návštěvy u nich, ale jak to tam funguje dál? Co od toho čekat? Chodila jsem tam před x lety, ale už si to nějak nepamatuju, jen mi utkvělo, že se to tam bylo vždy na dlouhé čekání.
Jak je to s objednáním na monitory (nebo se neobjednává?), co čekat v ambulanci, posílají na ultrazvuk…?

Předem moc děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

707
12.7.20 23:19

Termín návštěvy Ti sdělí při objednání v tom 34tt. Já myslím chodila od 38tt. Na první návštěvě vyplníš nějaké papíry a koukne na tebe krátce doktor. Na další termín pak půjdeš nejdřív na monitor, na ten se dá objednat na čas přes internet (je to lepší), nebo tam přijdeš bez objednání, ale může se stát, že budeš čekat. A pak půjdeš s tím monitorem do poradny. Takhle se chodí 1× týdně, od termínu porodu pak ob den. Ultrazvuk nedělají. Mně ho dělali v den porodu, protože jsem přenášela a na poradně jsem řekla že mám strach, že bude velký, protože první syn se narodil dřív a měl 4kg. Jinak by mě tam neposlali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
13.7.20 09:28

@pomme Děkuji za informace. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu