Těhotenská průkazka - týden těhotenství?

1393
21.3.16 15:59

Těhotenská průkazka - týden těhotenství?

Ahoj holky, mám prosbu mám rozdílný týden těhotenství podle MS a podle ultrazvuku…mám na přední straně těhu. průkazky termín porodu podle ultrazvuku, Na druhé straně, kde se píše váha, stáří těhotenství, poznámky mám termín porodu podle MS a stáří těhu podle MS…jak to má být…určitě odpovídá ultrazvuk, měla jsem nepravidelné cykly (dlouhé)…takto to vypadá, že jsem víc než jsem…nevím kdy se nahlásit do porodnice..tady v Praze se musí 14tt…a hlavně u prvního mi přestala vyživovat placenta málá se narodila malá…tak aby neplašili, že je dítě zase menší až nastoupím do porodnice…Nevím, zda jak to popisuje je pochopitelné :D :lol: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1834
21.3.16 16:01

Měla jsem tehotenstvi mladsi podle MS o 2 tydny (na UTZ byl syn velikej). Hlásila jsem se do porodnice podle MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
21.3.16 16:02

@pabe14 já hlásila dle utz, protože u nás to nesedělo o 4 týdny :mrgreen: a utz je přesnější..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
21.3.16 16:08

Ja se ridila terminem podle ms. Na utz byl rozdil 3 tydny a to jsem si byla jista ze je blbost. podle ms jsem mela termin presny.

hlasila bych se do porodnice na oba terminy pokud chces nejakou porodnici jako Podoli mas vyhodu vice terminu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3300
21.3.16 16:17

Zalezi na tom, o kolik se lisi. Me se to lisilo o tyden a nikdo se na to nekoukal. Ridili se ms…asi zalezi na porodnici. Na strankach apolinare pisou, ze pokud se datum lisi mene nez o 14 dni tak dle ms. Pokud vic tak uz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
21.3.16 16:18

No právě že podle MS což mám v průkazce, ale což je blbost je to těhotenství starší…ultrazvuk odpovídá realitě je to tedy méně než dle ms…takže podle MS jsem asi Podolí prošvihla…a čím se řídí oni když v průkazce jsou dva termíny porodu a stáří podle MS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3300
21.3.16 16:20

A o kolik se lisi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
21.3.16 16:21
Aha..tak Podolí jsem prošvihla řídila jsem se ultrazvukem liší se to cca o 8 dní…děkuji
@Alyss1 píše:
Zalezi na tom, o kolik se lisi. Me se to lisilo o tyden a nikdo se na to nekoukal. Ridili se ms…asi zalezi na porodnici. Na strankach apolinare pisou, ze pokud se datum lisi mene nez o 14 dni tak dle ms. Pokud vic tak uz.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
21.3.16 16:22

A nevíte jak je to s plánovaným císařským řezem? Jaký se bere termín, aby mě nefikli dřív :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3300
21.3.16 16:24

Me se to lisilo taky tak cca a brali jen dle ms…ale predpokladala bych ze u planovaneho cs se budou ridit aktualni velikosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
21.3.16 16:27
Tak a už tedy jen porodnici, děkuji
@Alyss1 píše:
Me se to lisilo taky tak cca a brali jen dle ms…ale predpokladala bych ze u planovaneho cs se budou ridit aktualni velikosti…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23298
21.3.16 16:30

@pabe14 dle UZ, registrovala jsem se v Podoli dle terminu UZ (ale vezmou ti i termin dle MS). Mam brzo ovulaci, takze dite vetsi o 8 dni nez dle MS a tudiz taky jine terminy.
V Podoli se planovany cisar dela 39+0 (dle terminu z UZ. Proto se upravuje termin na 1.screeningu, protoze se tady nejpresneji zjisti velikost miminka) Treba ja mam ted uz dite vetsi o 3 tydny a uz se s terminem nic nedela, berou mi vsude termin dle UZ na 1.screeningu, termin dle MS nikoho nezajima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
21.3.16 16:34
Děkuji u mě je správně dle ultrazvuku (ovulaci jsme měla cca 19 den cyklu)…takže termín porodu mám pozdější dle ultrazvuku jak podle ms…
@marfra píše:
@pabe14 dle UZ, registrovala jsem se v Podoli dle terminu UZ (ale vezmou ti i termin dle MS). Mam brzo ovulaci, takze dite vetsi o 8 dni nez dle MS a tudiz taky jine terminy.
V Podoli se planovany cisar dela 39+0
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23298
21.3.16 16:36

@pabe14 no tak jestli chces Podoli a jeste to stihas, tak normalne dle terminu UZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zoy
1496
21.3.16 16:43

Mě říkala gynekoložka, že pokud se chci registrovat do Podolí a mám dva termíny, tak zkusit oba, aspoň budu mít větší šanci :) Až pak budeš chodit do poradny, tak se to vysvětlí (pozdější ovulace).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat