Těhotenské bříško, je tvrdé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karole
Kecalka 329 příspěvků 27.10.14 13:09
Těhotenské bříško, je tvrdé?

Ahoj, už jsem tu jednou řešila těhotenské břicho a to, že mi neroste. Jsem teď na konci 16tt a už týden pozoruju změnu. Pod špekem od pupíku dolů a kolem něj mi břicho hrozně ztvrdlo a v těch místech zatáhnout nejde? Jinak když sednu, vypadá to stále jako špek. Je to konečně ono těhotenské bříško? Jinak stále po bocích mi visí špeky. Spíš si připadám jako tlustá než těhotná.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 27.10.14 13:10

Počkej, jještě tě pak ten pupek bude mrzet. :mrgreen:

Ale jo, to co popisuješ už je to těhotenské bříško - to tvrdší, co nejde zatáhnout. :kytka:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 27.10.14 13:11

Hele, já nevím. já měla špeky vždycky. Ale je fakt, že najednou ty špeky začaly tvrdnout.

Karole
Kecalka 329 příspěvků 27.10.14 13:12

@atominnka no já jen, jak všichni, že už to na mě jde vidět atd. Jenže prostě já jsem tlustá :-( břicho mám jak sud, když se najím, když si sednu, tak je to jak pneumatika a připadá mi, že zase žádný není, jen když stojím

Lidym
Ukecaná baba ;) 2378 příspěvků 9 inzerátů 27.10.14 13:13

No jo, to už bude těhotenské břicho. Kolegyně v práci až do pátého měsíce noce nosila své staré kalhoty, vůbec to na ní nebylo vidět. Ono na začátku budeš stejně vypadat jako tlustá. Mě to říkal úplně cizí chlap měsíc před porodem a to jsem měla megabřicho :mrgreen:

hanzbl00
Závislačka 3379 příspěvků 27.10.14 13:13

V tom 16tt sem na tom byla asi jako ty, teď sem nějakej 26tt a břicho mám jak před porodem, že se skoro kutálim :mrgreen:

Karole
Kecalka 329 příspěvků 27.10.14 13:13

@Emilie no, to mi tvrdne špek, okolo pupku

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 27.10.14 13:14

Tvuj popis me pobavil, ale jo to uz bude konecne ono ;)

Karole
Kecalka 329 příspěvků 27.10.14 13:15

@Lidym kalhoty dopnu, to břicho mám výš, ale jsou mi jako fakt těsné, hlavně když sedím a to mi jen příjemný, tak furt nosím tepláky :-) těhu kalhoty si ještě kupovat nechci, páč bych měla pocit, že tím spíš zakrývám svý špeky a přežranost

Karole
Kecalka 329 příspěvků 27.10.14 13:16

@Janha já sama sebe taky bavím, jak se furt pozoruju a mačkám do břicha

patricie2014
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 27.10.14 13:20

Já si to stebou prohodít. Čekám dvojčata 27tt a do 25tt jsem neměla skoro žádné břicho! A to prej kde ty dvojčata mám. A hup najednou mám břicho že jde první břicho, potom dlouho nic potom prsa a nakonec já. Neboj se nic máš ještě časík bříško burzo vykoukne. Tobě to tak nepříjde páč se prohlížíš, ale ten kdo tě dlouho neviděl to pozná. Okolo toho 20-23tt už to nezchováš.

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.10.14 13:20

V 16tt jsem ho vidět neměla. Ani teď, ve 25tt ráno vidět není. :) Kalhoty, které jsem nosila před těhotenstvím a byli mi akorát, nosím i teď. Tehotenske jsem ještě nevytahla.

Karole
Kecalka 329 příspěvků 27.10.14 13:22

Právě, že všichni jak to vidí jak se kulatím, ale já sama vidím, když sedím, že je to prostě pneu špek a pod ním trochu tvrdší. Chtěla už bych mít to pravé, abych byla v klidu :-(

jo a tak od 10tt mě přestala bolest prsa a teď zase začala, hlavně bradavky. S těmi se děje, co :-)?

patricie2014
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 27.10.14 13:30

Hormony. Já o prsech nevěděla do 26tt a dneska nemůžu nosit ani podprddu jak mě bolej pálej štípou jsou nalité no hrůza. Ale ženská zvládne všechno. Neboj to není špek jako špek, ale špek jako těhotenský špek. Ještě počkej a pak si vzpomeneš, jak si sem psala až budeš funět do schodů. A nebo si nezavážeš boty.

Karole
Kecalka 329 příspěvků 27.10.14 13:48

@patricie2014 to budu mít aspoň pocit, že jsem těhotná. Já mám radost z každýho příznaku, co se objeví :-) vážně, teda mimo bolest a motání hlavy. Je pravda, že to tvrdý místo po noci se objevilo, když mi braly křeče v podbřišku.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >