Těhotenské bříško v 15+4tt?

Anonymní
14.11.18 02:20

Těhotenské bříško v 15+4tt?

Holky je to těhotenské bříško nebo prostě jen špeky :lol: když stojím nebo ležím vypadá krásně kulate ale jak si sednu tak se mi ukážou dvě pneumatiky :( je to moje první těhotenství, všichni mi říkají že už to jde na mě poznat ale já si nejsem úplně jistá a navíc váhu mám furt stejnou jak před těhotenstvím a oblečení to stejné.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2350
14.11.18 04:44

V tomhle týdnu často u většiny maminek nejde ještě vůbec nic vidět. Já měla břicho takové, ale taky jsem měla v břiše dvakrát víc dětí než Ty. Tedy v případě, že čekáš jen jedno. ;)
Je pravda, že já měla před porodem opravdu obří pupek, takže se to asi moc nedá srovnávat. Ale neboj, takové to pravé těhotenské bříško Ti brzy naroste. Škoda, že jsem si takhle pěkně nefotila břicho i s jedním dítkem, bylo by lepší srovnání.
Na fotce jsem byla 15+5tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
14.11.18 05:27

Tak jestli se fotis pravidelne, tak musis vedet, zda tam spek byl uz od zacatku. Pred tehu jsem mela plochy bricho, takze to pak bylo videt celkem brzy. Bricho ale bylo kulate. Tohle opravdu spis vypada jak tuk. Hele a neni to jedno?

• Nahlásit
  • Citovat
10849
14.11.18 05:32
@Anonymní píše:
Holky je to těhotenské bříško nebo prostě jen špeky :lol: když stojím nebo ležím vypadá krásně kulate ale jak si sednu tak se mi ukážou dvě pneumatiky :( je to moje první těhotenství, všichni mi říkají že už to jde na mě poznat ale já si nejsem úplně jistá a navíc váhu mám furt stejnou jak před těhotenstvím a oblečení to stejné.

Spíš špek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1231
14.11.18 07:01

Já měla takhle, u mě to špek není :lol: teď jsem 18.tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23310
14.11.18 07:20
@Anonymní píše:

Spíš špek, ale to se změní s nadcházejícími týdny. Já si břicho fotila až tak na polovičce, nebyla jsem posedlá tím, že nevypadám těhotně, ač se mě na břicho každý ptal. Když vykouklo, zas mi na něj chtěli sahat. To si nevybereš :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5862
14.11.18 07:22

Bud rada ze mas stejnou vahu. Bricho budes mit treba uz za dva tydny klasicky kulate. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5876
14.11.18 08:34

Taky myslim spis spek :nevim: mne bricho zaclo vylezat taky kolem 16tt, ale malicko a do kulata pekne…neboj, za chvilicku se zakulatis ;) at je vse v poradku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
14.11.18 09:41

Asi spíš špíček, taky jsem takový měla. Kulatit se mi začalo až po 20 tt. A dokonce se mi stalo to, že jsem v prvním trimestru zhubla a na váhu před otěhotněním se dostala až kolem 30 tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2350
14.11.18 09:45

@jancabr já dokonce s dvojčaty zhubla do 16tt 9kg, jsem blila jak Alík a dcerka se na mě chodila dívat. :lol: Když jsem otěhotněla, měla 8 měsíců, takže ji v tu dobu všechno zajímalo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2820
14.11.18 09:56

Kamarádka měla až do 5 měsíce špíš takovek špek :-D jako v uplém tričku to bylo kulaté, ale tak jemně že člověk který by o ni nevěděl že je těhotná si prostě jen myslí že je víc oplácaná. a když si sedne tak se to taky ztratí, sedne se to víc dolů :-D Pak to šlo ale rychle, a vzpomínala s láskou na svuj „špek“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.18 10:32

Holky právě bříško se mi zvětšilo, aj partner říkal je o trochu větší, nemůže to být že jsem nafoukla nebo že se plním vodou

• Nahlásit
  • Citovat
311
14.11.18 12:26

Musíš vědět sama, jak jsi vypadala ještě před pár týdny. Mně začalo bříško maličko vykukovat v 15. týdnu, takže to možné je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.18 12:50

@1Bublina přijde mě že se zvětšilo ale ja jsem v tomhle hrozná :D zas partner říká že se malinko zvětšilo, mela jsem se hned ze začátku buď měřit anebo fotit

• Nahlásit
  • Citovat
311
14.11.18 13:00
@Anonymní píše:
@1Bublina přijde mě že se zvětšilo ale ja jsem v tomhle hrozná :D zas partner říká že se malinko zvětšilo, mela jsem se hned ze začátku buď měřit anebo fotit

No každopádně od teď už budeš jen větší a větší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama