Těhotenské bříško v 17 tt -není veliké?

7.4.20 23:12

Těhotenské bříško v 17 tt,není veliké?

Ahojky tehulky, je tu někdo v 17 týdnu?? Mě zítra konci, a jdu na 18 týden tak se těším na pohyby???? zatím cítím jen šimrání okolo pupku a mírné bolesti v podbrisku, tak uvidíme jestli se do 20 tt Dočkám kopanců :D jo a jsem poprve těhotná :srdce:..tak co jaké mate bříška vy?? Už víte co to bude??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14018
7.4.20 23:24

@MarinaGilanyi drogerie jsou otevřené a odlakovače furt mají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3708
7.4.20 23:44

Ja mela bricho brzo velike a uplne mne popraskalo, na vine byla diastaza. Dala bych si na to pozor. Zpetne si myslim, ze ty co maji mala bricha, maji svaly a vazy v perfektnim poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 23:48

@stinga Ježíš ty ses chytrá ;) zalez si komentovat jinou diskuzi a tu moji nech být, díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 23:50

@e008 aha,dekuji za komentář, já zatím žádné strie neobjevila, mazu se krémem proti striim ale myslím ze se určitě ještě objeví :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3708
7.4.20 23:55

@MarinaGilanyi ja u prvniho tehotenstvi mela jednu strii ve 41tt, ale prave v druhem tehotenstvi mne vylezlo bricho hned v 3. Mesici a komplet porupalo skrz na skrz. Zpetne jsem zjistila, ze kvuli duastaze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.20 00:02

@e008 to je hrozny, tak snad se Mě to tykat nebude :nevim: :

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
8.4.20 01:15

Já měla taky rychle velké břicho, strii na břichu nemám ani jednu. Pohlaví jsem věděla ve 20-22tt na druhém screeningu, dřív jsem to ani neřešila. Nyní jsem 40 týden, břicho mám jak balón, přibrala jsem 26 kg (skvělý). Na pohyby jsem se vždy těšila, pak jsem byla kolikrát ráda, že se mimino nehýbe jak mě to bolelo a ty „pravý“ pohyby jsem cítila až kolem 25 týdne. :) Hezký těhotenství přeji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5608
8.4.20 03:13

Jsem ve 30tt a velikost bricha mam o trosku mensi nez Ty, zatim zadne kilo nahore, zadna strie.
V prvnim tehotenstvi jsem pribrala jen 5 kilo a taktez bez jedine strie. Nemazala jsem ani jednou nicim.
Pohlavi jsem vzdy vedela okolo 18tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.20 05:49

@MarinaGilanyi ja pri prvnim tehotenstvi nemela skoro zadne bricho zacalo rust a ke konci druhzmu trimestru ale pak rychle narostlo a bricho mam popraskane a ted uz malicko roste a kulati se a to jsem 12tt :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6024
8.4.20 06:56

@MarinaGilanyi Těhotenský břuch máš normální, já ho tedy měla asi poloviční co máš ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
8.4.20 08:08

@MarinaGilanyi já mám velké už teď a to jsem 12 tt.. Ale třetí dítě, no.. Jinak hodně mazat, když rychle roste, tak to chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.20 09:02

@alena1995 jeee tobě taky :srdce: taky rychle pribiram, no co už :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
8.4.20 10:28

@MarinaGilanyi Já hodně mazala, jen co jsem nemazala, byly záhyby jakoby za kolenama, fakt mě nenapadlo, že se tam můžou udělat strie :smiley: tak jestli rychle pribiras, doporučuji mazat i tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama