Těhotenské džíny - nad nebo pod bříško?

Anonymní
5.2.21 18:03

Těhotenské džíny - nad nebo pod bříško?

Mozna uz takove tema je, ale bohuzel jsem ho nenasla. V dnesni dobe si clovek nemuze jit vyzkouset do obchodu, aby si porovnal oboje, proto se zeptam rady zkusenych: Jake tehotenske dziny jsou pohodlnejsi- s napletem pres cele brisko nebo se snizenym prednim pasem na gumu pod briskem?
Ptala jsem se kamaradek a kazda rika neco jineho. Jedna tvrdila, ze ty pod nikdy vice, ze je porad musela popotahovat nahoru, pry z ni padaly, jak se nemely ceho chytit. Ta druha nadavala na naplet pres bricho, ze ji ta elasticka umelina byla desne nepohodlna na kuzi a vadila ta jakoby vrstva navic.
Opravdu nevim co si vybrat. Chci si je objednat z Anglie, takze to vraceni by bylo slozite a hodne nakladne, nesmim se seknout :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7628
5.2.21 18:08

Mám džíny z Bonprixu s nápletem přes břicho, vydržely mi bez problémů celé těhotenství (resp. od toho 4. měsíce, kdy jsem už nezapnula svoje džíny). Náplet je hodně pohodlný, bavlněný, zpevňuje větší břicho, takže uleví zádům a takhle přes zimu je i pěkně teplý. Nemusela jsem se bát, že mi někde vyleze z džín břicho, záda nebo kus zadku, i když jsem neměla úplně dlouhé triko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1587
5.2.21 18:08

Urcite nad bříško

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62212
5.2.21 18:12

Naplet přes břicho. V zimě super, v létě zarolujes a nepřekáží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3402
5.2.21 18:15

Přes bříško. Měla jsem je a klidně bych je nosila i kdybych nebyla těhotná. Konečně první rifle, které jsem nemusela popotahovat a byly pohodlný :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
5.2.21 18:15

Mám přes břicho a je mi v nich fajn. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19062
5.2.21 18:29

Rifle s nápletem přes břicho, letní lněný kalhoty bez nápletu pod břicho. Ty jsem pak unosila i netěhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
5.2.21 18:29

Mám asi troje přes břicho a v zimě je to paráda, jak jsou vysoký, tak mám záda v teple. Kdyby mi potom nepadaly, tak je nosím i mimo těhu. Jinak jsou mi pohodlné ještě džíny na zavazování. Kupovala jsem někdy v Lidlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5272
5.2.21 18:41

Za mě určitě taky přes bříško. Vyzkoušela jsem i ty pod a hrůza, pár kroků a potahovala jsem nahoru :mrgreen:… nejlepší vynález jsou těhotenské legíny z Lidlu… úžasně pohodlné, ale jen na doma :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15548
5.2.21 18:51

Nad pupek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10054
5.2.21 18:57

Urcite naplet pres bricho.

Akorat se mi u jednech kalhot stalo, ze tu elasticitu spatne odhadli a bylo to pres bricho tesne. Paradoxne mi nejlip sedly uz nosene dziny, kde byl ten elasticky kus uz trochu povoleny a drzela ho guma nad brichem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.2.21 19:00

Já bych volila ty co mají náplet přes břicho protože podle mě to co je pod břichem musí hrozně padat. Ale ten náplet aby byl slabý a bavlněný :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
5.2.21 19:11
@Anonymní píše:
Mozna uz takove tema je, ale bohuzel jsem ho nenasla. V dnesni dobe si clovek nemuze jit vyzkouset do obchodu, aby si porovnal oboje, proto se zeptam rady zkusenych: Jake tehotenske dziny jsou pohodlnejsi- s napletem pres cele brisko nebo se snizenym prednim pasem na gumu pod briskem?
Ptala jsem se kamaradek a kazda rika neco jineho. Jedna tvrdila, ze ty pod nikdy vice, ze je porad musela popotahovat nahoru, pry z ni padaly, jak se nemely ceho chytit. Ta druha nadavala na naplet pres bricho, ze ji ta elasticka umelina byla desne nepohodlna na kuzi a vadila ta jakoby vrstva navic.
Opravdu nevim co si vybrat. Chci si je objednat z Anglie, takze to vraceni by bylo slozite a hodne nakladne, nesmim se seknout :roll:

Určitě nad břiško, mám z H&M a musím doporučit! Brala jsem tam i elasťáky, mají krásný ceny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
5.2.21 19:43

Náplet přes břicho je super, hlavně v zimě. Pod břicho bych brala třeba v polovině těhotenství, vynosí se pak po porodu, nebo v parném létě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
5.2.21 20:04

Nad břicho :pankac: a mě tedy nejvíc seděli z H&M

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu