Těhotenské kompresní punčochy

1667
24.2.16 11:39

Těhotenské kompresní punčochy

Ahoj holky, slyšela jsem o těhotenských kompresních punčochách. U těch klasických s krajkovým lemem na stehnech mně ten je ten lem někdy nepříjemný a v létě v nich asi nevydržím… nemáte někdo zkušenost s něčím pohodlnější? Pokud ano, kde je sehnat? Mám celkem hodně vystouplý křečák takže se jedná o celodenní nošení až do října :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

766
24.2.16 11:49

Ahoj, kupovala jsem normàlní v lékárně na křečáky. Lem byl normální a dalo se to nosit furt. Ale jméno už nevím, doma mám jen rozbalené. Pohodlné i v létě pokud teda nebylo mega vedro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
24.2.16 12:45

Ahoj, já si punčochy nechala napsat na poukaz obvodním lékařem. Je to ale ta 2 kompresní skupina, nevím jestli myslíš ty. Vyzvedla jsem je v lékárně, mají je ale i zdravotní potřeby. Na doporučení lékárnice jsem vybrala MEDIVEN ELEGANCE, jsou tedy poměrně drahé, doplácela jsem 600KČ, plná cena bez úhrady je kolem 1000KČ, ale ta investice za to stála. Narozdíl od jiných punčoch této kompresní kategorie se dobře navlékají (mám 5týdnů do porodu a nemám s tím problém). Dělají se různé barvy, od klasické tělové třeba po růžovou, je možná aplikace Swarovskiho kamínků, se špičkou, bez špičky, vybrat se dá i lem - krajka. Z těch klasických podpůrných - ne druhé kompresní kategorie můžu doporučit značku MAXIS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1667
24.2.16 14:02

@kuchle ano já potřebuji tu druhou skupinu, díky za tip podívám se po nich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1667
24.2.16 14:03

@Míša2014 tak to jsi dobrá že s tím v létě nemáš problém, já si to moc nedovedu představit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
10.3.17 15:11

Jsem trošku ztracená. Mám Leidenskou mutaci, nožky otékají a za měsíc mám termín porodu. Psaly jste tu, že dobrou značkou jsou Maxis, které ale zvolit? **** Potřebuji tu druhou třídu, nebo by stačila nižší? Děkuji moc za rady!

edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama