Těhotenské leginy s širším/tenčím pruhem

737
8.9.21 16:02

Těhotenské leginy s širším/tenčím pruhem

Zdravím vespolek,
ani strýček Google moc neporadil. Nemáte někdo představu, kde bych mohla sehnat těhotenské legíny, kde naopak vrchní část břicho tolik neobepíná? Z prvního těhotenství mám od Jožánka a bavlněné z Lídlu a obojí mi v tom druhém regulérně pne břicho, protože na konci druhého trimestru vypadám jako na konci třetího. Jsem zoufalá, na podzim asi budu chodit na Evu. :mrgreen: Typ na punčocháče by byl taky fajn. Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
659
8.9.21 16:07

Ty od Lelosi mají ten pruh úzký, ale nevím jestli všechny. Končí mi pod pupíkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
8.9.21 16:12

@Asiina Ty mám právě doma ještě z dob, kdy jsem neměla buben. Škrtí. Já bych právě potřebovala vysoký pás, ale méně obepínající. Větší nejsou řešení, kalhoty plandají. Spíš si říkám, jestli někdo nedělá nějaké „nekonfekční“ varianty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2220
8.9.21 16:19

Taky jsem chtěla doporučit Lelosi - já je sice jako těhu nenosila, ale podle recenzí uživatelek jsou hodně oblíbené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
8.9.21 16:29

@hadraplanka ahaa, tak já mám teď z lidlu s pásem až pod prsa, jsem 32 tt a neškrtí 🤔 že by měli víc druhů?
Nebo zkus říct nějaké švadlence, že by na normální leginy našila pruh látky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
8.9.21 16:30

Já vím, že je to pakárna. Nesnesu ani šev od kalhotek, tak nosím bombarďáky jak babča. Asi mi nezbyde nic jiného, než si nechat ušít pár kusů na míru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
8.9.21 16:32

@Asiina Je to možný, já mám ještě variantu 2019 :lol: Bohužel je vyprodáno vše kromě XS, takže ani nemám šanci odzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
8.9.21 16:43

@hadraplanka nebo zkus hlídacího psa na tvoji velikost, objeví se 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25380
8.9.21 17:13

Já mám taky Lidl a i ke konci to nikde nepnulo, zato třeba z hm jsou dost těsné, ty mě občas škrtí do břicha už teď v 19tt, takže ty naopak nedoporučuji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
13.9.21 07:19

@hadraplanka ahoj, mám dobrou zkušenost s leginami z tchiba. Tedy asi jsem neměla extra veliké břicho, ale byly kvalitní a prijemne, nikde netlacily a byly pohodlne. Celkově mají oblečení o trochu větší než v jiných retezcich. Dají se objednat a vyzkoušet na prodejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat