Těhotenské masáže Brno 2019 - recenze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sukcicee
Nováček 6 příspěvků 29.04.19 09:56
Tehotenske masaze Brno 2019 - recenze

Ahoj, rozhodla jsem se sdilet sve zkusenosti z tehotenskych masazi v Brne. Zkusila jsem par studii tak treba se nasledujici informace budou nekomu hodit. Vetsina studii co jsem navstivila jsou v Zabovreskach.

Tehotenska masaz Leonis, Meznikova 2:
Tady u teto masaze mam trochu rozporuplne pocity. Pani je takova ’sva’ - kdyz jsem ji rekla ze chci aby pouzila co nejvic neutralni olej kvuli me citilive pleti, rekla ze ‘to asi nepujde’, ze ma oleje nejake specialni kterym veri ze pomahaji.. Coz chapu, nicmene se mi opravdu nechtelo riskovat ze se z nich osypu, a uz vubec ne v pokrocilem stadiu tehotenstvi. Nakonec mi ten jeji olej zkusila dat na zada, chvili to palilo a byl to zvlastni pocit, ale pak dobry. Taky se ji nelibilo ze by me mela masirovat na boku (jako v jinych salonech pri tehotenskych masazich…) - musela jsem byt vetsinu casu na zadech, kde me napolohovala do lehce zvysene polohy. Podle me kvuli tomu ze se ji uplne nechtelo, taky u masaze celou dobu sedelo. Co se tyce prostredi tak nic moc, taky jsme zacaly skoro s 20-minutovym zpozdenim a cele to trvalo dyl nez hodinu - coz nekomu vadit nemusi ale pokud clovek treba specha a chce se splehnout ze vse probehne v urcitem case, asi toto neni to spravne misto.

Tehotenska masaz Gulda, Serankova 40
Zde jsem byla na tehotenske masazi nekolikrat a vzdy jsem byla spokojena, za me asi nejlepsi masaz, protoze mi vzdy opravdu ulevila. Pan Gulda chce opravdu cloveku pomoct, nedela ‘relaxacni’ masaze. Prostredi tomu odpovida, nepripadate si jak nekde ve wellness, spise je to tam funkcni, ale je to v souladu s tim co pan maser vyznava :). Urcite sem budu chodit i na normalni masaze.

Tehotenska masaz Sen Sawan, Videnska 68
Mam rada thajske masaze, a ty tehotenske jsou zde opravdu - prekvapive - mirne a jemne…Mozna az moc. Posledne jsem si musela rict aby trosku ‘pritlacili’, protoze to bylo spis takove hlazeni nez masaz. Kazdopadne normalni masaze jsou zde super. Prostredi je uzasne, krasne zarizeny salon, jen mozna trochu problem s klimatizaci, bylo mi tu casto opravdu vedro.

Tehotenska masaz Salon Pohoda, Horova 30
Moc prijemna pani, a masaz byla taky fajn, prisla bych znovu. Jedine co mi vadilo bylo misto salonu… Od jakehosi kadernictvi/salonu je oddelen pouze shrnovacimi dvermi, takze je slyset naprosto vse od vedle, a clovek nema uplne moznost ‘vypnout hlavu’ a zrelaxovat. Navic oknem je situovan do rusne ulice kde jezdi tramvaje. Za me tedy masaz byla fajn, ale prostredi to trochu srazi dolu.

Tehotenska masaz Centrum MAMI, Bakalovo nabrezi 1
Tato masaz vychazi v pomeru k ostatnim nejlevneji, a trvala 90 minut. Prostredi prijemne, ale vetsinu casu jsem byla na zadech coz mi nebylo moc prijemne - ale byla moje chyba ze jsem si nerekla. PRvni cast masaze byla fajn, ve druhe pulce uz me to trochu nudilo a necitila jsem nejaky benefit. Ale tezko rict, byla jsem tu jen jednou na jedne z maserek.

Tehotenska masaz Brno - PLATINIUM, Veveri 111
Tato masaz byla za me uplne nejslabsi ze vsech uvedenych. Prostredi salonu je krasne, opravdu moc pekne zarizene. Ale masaz byla spis takove ‘sudlani’ - uprimne kdyby me masiroval doma manzel budu na tom pravdepodobne lip, tady mi ani neprislo ze maser vi co dela. Na konci ho pak ani nenapadlo ze by me treba otrel od oleje, musela jsem si rikat - sem uz bych znovu nesla, vyhozene penize a cas.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama