Nevolnosti a nespavost v 10. týdnu těhotenství

Anonymní
25.3.16 11:08

těhotenské nevolnosti a nespavost

Prosím o radu, jsem těhotná 10tt a mám celodenní nevolnosti trvající cca 3 týdny, 10× denně zvracím je mi nonstop špatně a nedokážu toho moc sníst ani vypít. V noci z toho jak je mi špatně nedokážu spát, spím tak 3-4h denně a já už mám z toho depku :,( existuje něco co by mi na nevolnosti pomohlo? V nemocnici mi dali akorát navodňující roztoky, ale proti nevolnostem nic…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1044
25.3.16 11:15

Ahojda, mne nejak nepomohlo nic, kolem cca 13. tydne se to trochu zlepsilo, ale spatne mi bylo temer cele tehu. Vim, ze je to vysilujici, ale vydrz :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
25.3.16 11:17

Zkus z lekarny zazvorova lizatka, pry to pomaha :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
25.3.16 11:17

Mě pomohl čaj pro těhotné. Taky jsem pořád zvracela. Doktor mi napsal i léky proti nevolnosti, že to jsou jediné co těhotná může. Vzala jsem si jen 2 když bylo nejhůř a někam jsem šla, potom jsem začala pít ty čaje. K tomu jsem snědla jen suchý rohlík a bylo mi hej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
25.3.16 11:19
@Loveyoucek píše:
Zkus z lekarny zazvorova lizatka, pry to pomaha :)

Jo ty lízátka mi doporučila sestřička na gyndě :) ale potom nevolnosti ustaly :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4216
25.3.16 11:32

Nevolnost zazvorova lizatka… A nespavost medunkovy caj z lekarny(poptej se zda to muzou i tehotne, me to v 6ti nedeli strasne pomohlo)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4216
25.3.16 11:32

Nevolnost zazvorova lizatka… A nespavost medunkovy caj z lekarny(poptej se zda to muzou i tehotne, me to v 6ti nedeli strasne pomohlo)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.16 11:49

Zázvorový lízátka, coca cola… mě nezabírá nic z toho. Jsem 30. týden…ale neděs se, většinou přechází nevolnosti kolem 12. týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
25.3.16 12:45

Mně bylo nejvíc špatně taky přibližně v tomto období, pomáhaly mi slaný tyčinky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
25.3.16 13:48

Hlavně do sebe zkuste něco dostat a i vypít ať neskončíte ve špitálu, řekněte to i vaší gynekoložce a nenechte se odbýt ;) jinak mě nepomohlo nic, prostě to přešlo v 18tt ze dne na den samo, ale je fakt, že já jsem do sebe přes den aspoň něco dostala a i pila…vykašlala jsem se na zdravou stravu a prostě jedla co mi chutnalo ikdyž to nebylo zrovna moc zdravý, hlavně do sebe něco dostat a udržet to tam ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama