Těhotenské nevolnosti, co vaříte/jíte?

19
18.5.20 10:59

Těhotenské nevolnosti, co vaříte/jíte?

Ahoj, jsem podruhé těhotná, takže těhotenské nevolnosti i strašnou nechuť k jídlu si dobře pamatuju. Ale teď musím trochu víc řešit vaření, poprvé jsem prostě byla sama, manžel si na oběd zašel v práci (co jsem tehdy vařila se moc nedalo pozřít, a to se považuji za jinak dobrou kuchařku :lol: ), já prostě do sebe nacpala, co jsem našla doma. Teď mám doma batole, restaurace jsou zavřené (žijeme v zahraničí, tady jde uvolňování pomaleji), dá se teda objednat z rozvozu - ale prcek mi z rozvozu sní jedině řízek nebo hranolky, nechci, aby to tlačil třikrát týdně. Tak se ptám zkušenějších, jestli jste náhodou nenašly nějaké recepty, co jsou celkem jednoduché, rychlé a trochu výživné? Ideálně něco, co můžu na druhý den strčit do krabičky i manželovi. O víkendu manžel navaří, přes týden mi pomáhá s večeří, ale ty obědy musíme nějak zvládat. Nevadí mi navařit i na víc dní dopředu a ohřívat. Já si představim jakékoli jídlo a :poblion: :lol: No děs. Vymýšlet jídlo je pro mě asi horší, než ve finále vařit, to už prostě přetrpím…

Uvítám i tipy na nějaké jednoduché výživné svačinky, doteď jsem se s tím většinou celkem „piplala“, teď se k nějakému pečení ovesných sušenek atd. nedokopu (krom nevolnosti i únava), takže furt dokola točím kapsičky, kupované tyčinky (našla jsem aspoň nějaké kvalitní bez cukru), jogurty s trochou cereálií a banán (jiné ovoce mi dítě nepozře, ač mu to cpu na talíř několikrát týdně). Vím, že to dítě přežije, ale je to už teď vybíravý jedlík, trochu se bojím, že těch pár týdnů to může ještě zhoršit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama