Těhotenské nevolnosti - komu je právě teď fakt zle?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
46
15.1.18 17:05

Těhotenské nevolnosti - komu je právě teď fakt zle?

Hezký večer, dámy!
Jsem v 8tt a právě mi začíná každovečerní nevolnost. Vlastně je mi zle celý den, ale večer to nabírá grády…
Kdo právě teď trpí stejně jako já a děsí se nadcházejícího večera a noci? Jsou tu nějaké spolubojovnice?
V noci jsem dvakrát blinkala, což nesnáším, takže to dnes nějak víc prožívám…
Těhule sobě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1198
15.1.18 17:17

@girlime to co popisujes mam od 7tt…pak to preslo v celodenni nevolnosti a zvlacela jsem treba 5-6 denne. Jsem ve 14tt a blbe je me porad jak rano tak nekdy i behem dne.Tak preji hodne sily. :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
15.1.18 17:24

@Kikulele tak to ti tedy nezavidim.ja doufam, ze me to kolem 13tt prejde, abych mohla jit zase do prace, ted jsem na neschopence, dojizdeni jsem nedala…
Nejvic me dojima, jak mi temer nikdo neveri ze je mi fakt celej den zle. Maji keci, at to tak neprozivam, neprehanim a vzchopim se. Strilela bych…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
15.1.18 17:27

:hug: soucitim s tebou ja mam nevolnosti od 5-6 tydne… a to jsem teprve v 8 tydnu :D zvracim zasadne jen pres noc treba 3× az 4× a blbe mi je cely den takze jen lezim… plne te chapu a soucitim s tebou… dostanu do sebe jen vodu a obcas presnidavku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
15.1.18 17:31

@karol001 soucitim i ja s tebou.taky cely dny prolezim a provzdycham. U me vede banan a piskoty :)
Snad se nam uz brzy udela lip, at si to tehotenstvi taky trochu uzijeme, ze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
15.1.18 17:33

@girlime ja jsem taky na neschopence uz od zacatku, v 10tt jsem byla v nemocnici na kapackach aby ty nevolnosti ustoupily pomohlo me to na tyden…ale asi nezbyva nic jineho nez to vydrzet. A z lidi si nic nedelej kdyz se necitis a dr te necha doma tak bud doma proc se premahat kdyz nemusis. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
15.1.18 17:35

Jsem ve třináctém týdnu a minuly týden nevolnosti odeznely. Bylo mi špatně pořad a nemohla jsem ani jist a teď naopak jim furt a díky tomu mi blbě není :-) aktuálně mě trápí jen únava, věřím ze též odezní brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
15.1.18 17:36

@Petkaelik nalila jsi mi optimismus do zil, dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
15.1.18 17:37

@Kikulele do nemocnice bych se tedy dostat nechtela, ackoli, kdyz ti to pomohlo… Ja nastesti tak casto nezvracim. a doufam, ze se mi to nerozjede jeste vic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
15.1.18 17:42

@girlime drzim palce aby ti bylo co nejdrive lepe a mohla jsi si to zacit uzivat ani nevis jak ja se na to tesim. Chtela bych se jeste vratit do prace, pracuji v obchode s oblecenim a jsem 10hod na nohach a porad musime neco delat nedej boze aby nekdo videl ze jen tak stojime. kazdy den nove zbozi, slevy atd je to narocny a kdyz moc dlouho stojim je me na omdleni…Ale snad to brzo prejde uz aby bylo jaro a slunicko protoze tady to pocasi tomu taky moc nepridava.Tak hodne stesti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
15.1.18 17:46

@Kikulele dekuji,jsi hodna :hug: ja teda delam jen kancelarinu, ale zabiji me to dojizdeni. Taky se chci co nejrychleji vratit, penizky se budou hodit :)
Taktez ti preji, at je ti co nejdrive dobre :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.18 17:53

Tak já taky začátek 8tt a žaludek na vodě, navalování přerůstá v celodenní nevolnosti, jsem ráda, že jsem doma a ted uz doma nic neuvarim, vsechny pachy mi vadí, šílenost…Petra

• Citovat
  • Nahlásit
46
15.1.18 17:55
@Anonymní píše:
Tak já taky začátek 8tt a žaludek na vodě, navalování přerůstá v celodenní nevolnosti, jsem ráda, že jsem doma a ted uz doma nic neuvarim, vsechny pachy mi vadí, šílenost…Petra

Pachy, ano…vcera v noci jsem si sla pro banan, vetsinou mi pomaha. otevru lednicku, nasaju ten pach a uz to ze mne litalo… Des bes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.18 18:02

@girlime banán mi většinou taky pomáhá, ted mám ale pocit, ze nemůžu nic přesně jak píšeš, děs běs a k tomu mi začly migrény, jak řešíte holky bolesti hlavy vy? Petra

• Citovat
  • Nahlásit
5053
15.1.18 18:37

Soucitim s tebou. Ja jsem 37tt a jsem naprosto zoufala. Vsechno me boli, chodit nemuzu, sedet nemuzu, spat nemuzu. Fakt nejkrasnejsi obdobi v zivote zeny :pocitac:. Vivat porod :mrgreen: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat