Těhotenské nevolnosti? Od kdy jste je pociťovaly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbien
Kecalka 109 příspěvků 04.03.13 23:16
Těhotenské nevolnosti? Odkdy jste je pociťovaly?

Ahoj holky!

Kdy jste měly své první těhotenské nevolnosti?

Děkuji za příspěvky.. :mavam:

Najdete v encyklopedii: Nevolnost v těhotenství

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 17495 příspěvků 04.03.13 23:18

Nikdy :-) obcas mi bylo divne, ale vylozene zle ne.

subsomi
Kelišová 6617 příspěvků 04.03.13 23:22

Nevím, přesně od kdy mi vylo nevolno to trochu dříve, ale blila jsem od každé ráno 8. do 16. týdne :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: někdy i 3× za den :roll: to jsem si říkala, že těhotenství nemůžu přežít :oops: Pak jsem blila už jen občas asi až do 23. týdne.

MUFICE
Hvězda diskuse 48548 příspěvků 04.03.13 23:23

Vůbec jsem je neměla :dance:

Barbien
Kecalka 109 příspěvků 04.03.13 23:23

Dvojčátka Ti dala zabrat :roll: ale stálo to za to, koukám :kytka:

mejdylko
Extra třída :D 11319 příspěvků 04.03.13 23:25

Neměla jsem je… jen mi nic od 6 týdne nechutnalo a trvalo to asi do konce prvního trimestru. Pak jsem se rozežrala. Ale nikdy jsem nezvracela. Jen jsem pořád chrápala :D

Miťulka
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 04.03.13 23:31

Ahoj, tak já mám dvě děti.. U syna, to byl mor. Byla jsem těhotná snad dvě hodiny a dostavily se nevolnosti :lol: ne fakt to bylo hrozný. Od 6 týdne až do 20 tt. Zvracení, nechutenství, vše co má aroma mi vadilo -šampony, kondicionery, deodoranty, parfémy, zapínat pračku za mě musel manžel a vyprané prádlo se muselo vyvětrat venku, aby vyčuchl od vůně prášku a aviváže. Jinak jsem hned :poblion:. Kuřecí maso, paprika.. o tom raději mlčím :!

U dcerky přesnej opak.. nevolnosti 4-6 tt. a pak už nic :)

Klementyna
Echt Kelišová 8269 příspěvků 04.03.13 23:36

Pri prvnich trech tehotenstvich (treti nedopadlo) jsem vubec zadne nemela.
Pri poslednim mi bylo desne blbe asi od toho sedmeho do dvanacteho tydne, ale zvracela jsem jen parkrat. Mela jsem spis nechutenstvi a jedla jsem jen suchy chleba, ze vseho ostatniho se mi zvedal zaludek :poblion:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 04.03.13 23:37

Po týdnu od začátku. Začala mě bolet prsa, na nevolnosti nejdřív pomáhal zázvor a pak jsem zvracela i po něm. Bylo to pořád dokola, najíst, chvíli dobře, pak zle a jít obejmout mísu :lol: Přežila jsem, nic jiného nezbylo ;)
Skončilo to v 16.tt, pak začala zase zlobit spona a teď kyčle a kolena, žáha. Všechny krásy těhotenství :lol:

Barbien
Kecalka 109 příspěvků 04.03.13 23:38
Panečku!!! Já jsem právě v 6.týdnu a zatím se to zdá v pohodě.. jen jsem nervák a stresuji se, pak mám třeba žaludeční neurózu z toho…[
@Miťulka píše:
Ahoj, tak já mám dvě děti.. U syna, to byl mor. Byla jsem těhotná snad dvě hodiny a dostavily se nevolnosti :lol: ne fakt to bylo hrozný. Od 6 týdne až do 20 tt. Zvracení, nechutenství, vše co má aroma mi vadilo -šampony, kondicionery, deodoranty, parfémy, zapínat pračku za mě musel manžel a vyprané prádlo se muselo vyvětrat venku, aby vyčuchl od vůně prášku a aviváže. Jinak jsem hned :poblion:. Kuřecí maso, paprika.. o tom raději mlčím :!U dcerky přesnej opak.. nevolnosti 4-6 tt. a pak už nic :)

Barbien
Kecalka 109 příspěvků 04.03.13 23:41
Mě bolí ta prsa snad od oplodnění :mrgreen: nebo spíš jsou citlivá, nafouklé bradavky…zvracení zatím žádné… ale jak to tak pročítám, podle Zkušeností holke, co zde píšou, mě to teprve třeba čeká
@kozisek píše:
Po týdnu od začátku. Začala mě bolet prsa, na nevolnosti nejdřív pomáhal zázvor a pak jsem zvracela i po něm. Bylo to pořád dokola, najíst, chvíli dobře, pak zle a jít obejmout mísu :lol: Přežila jsem, nic jiného nezbylo ;)
Skončilo to v 16.tt, pak začala zase zlobit spona a teď kyčle a kolena, žáha. Všechny krásy těhotenství :lol:

eTeresa
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 04.03.13 23:42

U první skoro vůbec, druhé už 3. den po oplodňovacím sexu :D a nejvíc to začalo kolem 8tt

eTeresa
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 04.03.13 23:42

@kozisek :D jo prej „nejkrásnější období ženy“ :-*

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 04.03.13 23:43

To napsal chlap, jinak to není možné, ale je fakt, že člověk rychle zapomene a vzpomíná pak jen na to bříško a pohyby :srdce:

Barbien
Kecalka 109 příspěvků 04.03.13 23:45
:potlesk: :potlesk: ano…my ženy už jsme zkrátka takové :srdce:
@kozisek píše:
To napsal chlap, jinak to není možné, ale je fakt, že člověk rychle zapomene a vzpomíná pak jen na to bříško a pohyby :srdce:
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Práce s dítětem na klíně? Nebojte se investovat do hlídání

Práce na home office má obrovskou výhodou – obejdete se bez hlídání. Celou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zlatá kombinéza Ester Ledecké. I díky ní se stala superhrdinkou olympiády

Ta mladá holka působí jak zjevení. Zvládá jezdit na snowboardu i na lyžích... číst dále >

Je chytrý, milý a hezký. Můj muž má prostě všechno, říká zpěvačka Dasha

Je to rok a půl, co se zpěvačka Dasha stala matkou. Jak moc jí to změnilo... číst dále >

Reklama