Těhotenské nevolnosti - zabírá na to něco?

71
2.5.20 16:37

Těhotenské nevolnosti - zabírá na to něco?

Dobrý den, prosím vás jsem v 6 týdnu těhotenství. Celou dobu jsem byla naprosto v pohodě jediné co mi bylo nepříjemné byla jízda v autě ale dalo se to přežít.
Ale od dnešního rána je mi šíleně zle. Ale opravdu šíleně. Naštěstí zatím nevracím ale myslím že do toho nemám daleko.
Nejsem schopná uvařit, uklidit prostě nic jen ležím… Nedokážu si představit že bych se takhle měla cítit celé těhotenství… Nemáte prosím nějaké zkušenosti jak si ulevit abych byla alespoň schopná normálně fungovat? Moc děkuji za jakoukoliv radu :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1686
2.5.20 16:45

@MimiLola tak lež :nevim: ne vážně, většinou to nejhorší je týden, dva. Prostě přežít. Každému ulevuje něco jiného, já jsem jsem ještě v posteli chroustala sušenky, nemohla jsem vstát na lačno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8495
2.5.20 17:05

@MimiLola Tohle je úplně normální a na nevolnosti nepomůže vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
846
2.5.20 17:10

@MimiLola Emesin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25705
2.5.20 17:39

Tak jestli nemáš další děti, tak co tě nutí, lež :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17662
2.5.20 17:46

V prvním těhotenství jsem jen ležela a vydýchávala, dokud to bylo nutné, v těch třech dalších už to nebylo možné :mrgreen. Tak si to užij. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2972
2.5.20 18:58

První týdny sem fungovala pouze na bílém jogurtu s banány nebo hr. vínem. Trošku pomohl sirup Hylak Forte. Nevolnosti se mi srovnaly kolem 20 tt, teď su ve 32 tt a zase mi bývá zle :nevim: Pokud můžeš, tak se vylež.
Zkusila bych případně ještě lízátka z lékárny, ale ta mi pomáhala trošku jen v začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
2.5.20 20:38

Jsem v 7tt, jak já ti rozumím…taky chci ležet…ale mám dítě, tak mám bohužel smůlu :mrgreen: když je už zle, tak si cucnu trošku Coca-Coly.. jasně, není to to nejlepší, ale když už, tak fakt jenom málo a uleví se mi..jo, a hned ráno jak vstaneš si dej něco malýho… držím pěsti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
2.5.20 20:41

Já jela vyloženě na pomerančích a hašlerkách. V podstatě až do 24tt mi bylo zle a bez hašlerky v puse sem nefungovala. Ale zvracela jsem jen jeden měsíc to se pak srovnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1268
2.5.20 20:43

Přežít. Trochu pomáhají ty lízátka z lékárny, hodně spát, odpočívat, nebýt vůbec ve stresu. Jíst, co zvládneš. Mě pomáhaly křupky a ledová cola. Přejde to :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3137
2.5.20 21:25

Zabírá. Každému něco jiného :lol:
Já byla první tři měsíce skoro jen na ovoci a z doporučovaných lízátek bych se otočila naruby :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
2.5.20 21:35

Ahoj, mě tedy taky nic nezabírají, byla jsem od 6tt jen na perlivy vodě a na pomerancich, občas po 3 dnech černý čaj bez cukru…trvalo to do 13 tt a pak byl jeden lepší a druhý horší, v ten lepší jsem i něco snědla a od 16 tt mi bylo až dokonce fajn.Za první 3 měsíce jsem zhubl 7 kilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
3.5.20 11:02

Strašně moc vám děkuji. Jste celé zlaté :andel:
Vyzkouším všechno a snad něco zabere, je to opravdu šílený, dnes v noci jsem usla až někdy ve 2 ráno jak mi bylo zle… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17662
3.5.20 11:14
@MimiLola píše:
Strašně moc vám děkuji. Jste celé zlaté :andel:
Vyzkouším všechno a snad něco zabere, je to opravdu šílený, dnes v noci jsem usla až někdy ve 2 ráno jak mi bylo zle… :nevim:

Ahoj, při pohledu do lednice jsem si vzpomněla, že mi na to vždycky zabíral hodně vychlazenej kefír :mrgreen: Vlastně jsem kefírovala všechna těhotenství :jazyk: Když, tak vyzkoušej :srdce: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
3.5.20 12:43

@Betty MacDonald
No a kefír teda miluju :srdce:
Tak to si ho musím koupit a vyzkoušet ;)
Děkuju moc :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat