Těhotenské oblečení Hradec Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucia24
Kecalka 143 příspěvků 08.01.18 17:20
Těhotenské oblečení Hradec Králové

Ahojda maminky či budoucí maminky ;-)
Nemáte nějaké rady kam v Hradci na nákup těhotenského oblečení? :)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9778 příspěvků 08.01.18 18:01

Určitě máte v Hradci H&M určitě bych zašla tam mají toho tam plno a dobré :palec: též si tam kupuji a nebo u nich na e-shopu ;)

sisa2723
Nováček 10 příspěvků 08.01.18 18:05

Včera jsem byla v H&M, sice ne v Hradci ale v Praze na Černáku a nakoupila jsem tam ve slevě plno krásného oblečení pro těhulky.. Takže určitě zajděte :) A na eshopu nejsou všechny slevy, takže pozor :)

Lucia24
Kecalka 143 příspěvků 08.01.18 18:13

Děkuji hned co prijdou penizky mrknu tam :-)

MonikaTic
Nováček 1 příspěvek 22.01.18 16:11
eshop

Já jsem si těhotenské oblečení koupila tady http://adelay.cz/ a jsem velmi spokojená. Je to univerzální bunda, takže ji nosím i po těhotenství, když jdu ven s malou v nosítku, tak jestli plánuješ taky nošení, doporučuju :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama