Těhotenské oblečení Hradec Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucia24
Kecalka 143 příspěvků 08.01.18 17:20
Těhotenské oblečení Hradec Králové

Ahojda maminky či budoucí maminky ;-)
Nemáte nějaké rady kam v Hradci na nákup těhotenského oblečení? :)

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 08.01.18 18:01

Určitě máte v Hradci H&M určitě bych zašla tam mají toho tam plno a dobré :palec: též si tam kupuji a nebo u nich na e-shopu ;)

sisa2723
Nováček 10 příspěvků 08.01.18 18:05

Včera jsem byla v H&M, sice ne v Hradci ale v Praze na Černáku a nakoupila jsem tam ve slevě plno krásného oblečení pro těhulky.. Takže určitě zajděte :) A na eshopu nejsou všechny slevy, takže pozor :)

Lucia24
Kecalka 143 příspěvků 08.01.18 18:13

Děkuji hned co prijdou penizky mrknu tam :-)

MonikaTic
Nováček 1 příspěvek 22.01.18 16:11
eshop

Já jsem si těhotenské oblečení koupila tady http://adelay.cz/ a jsem velmi spokojená. Je to univerzální bunda, takže ji nosím i po těhotenství, když jdu ven s malou v nosítku, tak jestli plánuješ taky nošení, doporučuju :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >