Těhotenské oblečení Hradec Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucia24
Kecalka 143 příspěvků 08.01.18 17:20
Těhotenské oblečení Hradec Králové

Ahojda maminky či budoucí maminky ;-)
Nemáte nějaké rady kam v Hradci na nákup těhotenského oblečení? :)

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.01.18 18:01

Určitě máte v Hradci H&M určitě bych zašla tam mají toho tam plno a dobré :palec: též si tam kupuji a nebo u nich na e-shopu ;)

sisa2723
Nováček 10 příspěvků 08.01.18 18:05

Včera jsem byla v H&M, sice ne v Hradci ale v Praze na Černáku a nakoupila jsem tam ve slevě plno krásného oblečení pro těhulky.. Takže určitě zajděte :) A na eshopu nejsou všechny slevy, takže pozor :)

Lucia24
Kecalka 143 příspěvků 08.01.18 18:13

Děkuji hned co prijdou penizky mrknu tam :-)

MonikaTic
Nováček 1 příspěvek 22.01.18 16:11
eshop

Já jsem si těhotenské oblečení koupila tady http://adelay.cz/ a jsem velmi spokojená. Je to univerzální bunda, takže ji nosím i po těhotenství, když jdu ven s malou v nosítku, tak jestli plánuješ taky nošení, doporučuju :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >