Těhotenské oblečení Ostrava, Opava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačka1212
Kecalka 404 příspěvků 30.10.14 08:52
těhotenské oblečení Ostrava, Opava

Ahoj holky, máte tip na nějaký obchod s těhotenským oblečením v Ostravě? Je něco třeba ve Futuru, Avionu nebo Karolině? Nebo je něco v Opavě? Díky za tipy:). Přes net nechci objednávat, protože si to chci vyzkoušet.

Reakce:
Anemary
Kecalka 352 příspěvků 30.10.14 08:58

Ahoj, skoro kazdy retezec jako je Lindex, HM, Clockhouse, MS atd…maji tehotenske obleceni. A v Ostrave v centru, v byvalem Prioru je specializovany obchod s tehu oblecenim, mela jsem od tama kalhoty a byly super. Jinak ja jsem si tehotenske kupovala akorat kalhoty, jinak vse normalni, akorat krapet vetsi.

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 30.10.14 09:05

@Kačka1212 tak tak, jen co vím, tak myslím HM má těhotenské oblečení jen v karolině. a v opavě potom v bredě-tam byl celkem velký výběr. potom ten prior, laso nebo jak se to ted jmenuje, i když taky to tam není nejlevnější. no a CA, Lindex taky, zbytek obchodů nevím, ale moc toho obecně není, taky jsem hledala… nakonec to vyhrál bazar. pak ještě v radvanicích dvojčátka. cz-ta mají bazar i nové, myslím, že to jde nějak objednat přes net, tam jsem nebyla, tak nevím přesně.

Zireael
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 30.10.14 12:49

Jak psaly holky, HM (určitě na Karolině), CA, v Lindexu a MS tak maximálně spodní prádlo (Lindex má těhotenskou kolekci, ale v ostravských prodejnách jsem ji nenašla, asi jen přes internet s vyzvednutím na prodejně). Prestiž v Lasu (mají pobočku i ve Futuru) mě teda vůbec nenadchla, ale to je individuální. Pak je ještě obchod v Porubě u kruháče (mají i eshop http://www.lila-alby.cz/ ) - tam jen pozor na prodavačky - byla jsem tam dvakrát a poprvé super, moc příjemná a ochotná brunetka, poradí, pomůže, odloží, podruhé tam byla nějaká zrzka s přístupem mouchy snězte si mě, co vypadala, že je tam omylem - kdybych si tam nešla pro odložené šaty, tak se otočím a zdrhám. Škoda, že tu nikde neprodávají značku Happymum, dovozce sídlí na Hranečníku, ale nejbližší kamenné prodejny jsou v Brně a Zlíně. :-(
Jo jinak v tom HM doporučuju zkouknout i netěhotenskou BASIC kolekci - koupila jsem si tam třeba úžasný prodloužený svetr, měkoučký, teplý a vleze se do něho i můj megapupek (jsem 35tt).

Kačka1212
Kecalka 404 příspěvků 01.11.14 07:25

Holky díky moc za tipy :). Zítra jedu do Ostravy a budu ve Futuru tak snad tam něco seženu :). Nebo zajedu do Karoliny do HM :).

dasa1207
Povídálka 18 příspěvků 11.07.15 20:03
Těhotenská košile s knoflíčky

Ahoj holky :mavam: chci se zeptat čekám první miminko a všude se píše že do porodnice musí být košile s knoflíčkama zepředu. Chápu že kvuli kojení ale musí to být přesně s knoflíčkama? Koukala jsem se už do HM, tesca, Lindex a ruzných obchodu s oblečením a nevím kde ji sehnat :,( už jsem s toho zoufala prosím o radu děkuji :mavam:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 12.07.15 12:02

@dasa1207 Mám zapínací košili z M&S, ale upřímně, já bych si do porodnice svoji košili nebrala. Ty erární sice nenadělají moc parády, ale jejich výhodou je to, že když je propocená nebo špinavá, tak ti ji sestra vymění za čistou, když je třeba, tak i několikrát denně.

dasa1207
Povídálka 18 příspěvků 23.08.15 18:02

:mavam: @Zireael
děkuji moc :) nevěděla jsem že je možnost erárních :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >