Těhotenské oblečení - Praha

1309
27.3.17 12:42

Těhotenské oblečení - Praha

Ahoj holky, jdu si k Vám pro rychlou radu. Kde v Praze (ideálně Černý Most, ale i jinde) koupím normální těhotenské kalhoty nebo jeany (bez děr, trochu volnější, rozhodně ne slim nebo skinny) na vyšší postavu? Vylučuji CA a HM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

205
29.3.17 16:37

Také sháním těhotenské kalhoty.. i nějaký kabátek, protože nic nezapnu :mrgreen: nevíte o něčem? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
1.11.17 10:58

Happymum v Harfě - ale tam džíny kolem 1600. A CA na Václaváku mě překvapilo, že mělo spoustu kalhot - nejmenší asi 34, ale myslím, že to budou spíš 36.
Sama jsem si tam včera gatě koupila v 38, a běžně beru 40. Cenově v CA do 1000 a plus tam mají teď spoustu legín, i silnějších a s aplikacemi (zipy atd.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
481
6.2.18 15:51

Taky sháním nejlevněji hlavně novou kojící podprdu a poporodní kalhotky a novou kojící košilku noční a svetr těhotenský a když budou i hezké šaty proč ne. Jen kde to nejlevněji sehnat? Happymum a vseprotehotne v Dejvicích a v Podolí vše pro těhulky taky ne moc levné tak do 1000 ideální ceny jinak tu vytahanou podprdu a roztrhlou noční košili mám z toho Podolí, ale jen protože to je nejblíže Novodvorské a ještě tam přimhouřím oči Nad cenami. :kytka: jinak nevím kde sehnat co nejlevněji a nechci žádné e-shopy prostě kamenné prodejny kde to i vyzkouším. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.18 23:16

@CoocaCola koukala jsem ze hezké věci začali mít i v Lidlu.

Příspěvek upraven 13.02.18 v 23:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.18 23:17

@CoocaCola kamarádka si ho nemůže vynachválit, vše je prý příjemné a sedí perfektně :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
481
14.2.18 10:35

@Bubllina jo tam to mají levně, teď jsem koukala, kde je cardigan za dobrou cenu ideální by bylo pro náš rozpočet do 400 Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama