Těhotenské oblečky na malé postavy

246
3.11.10 11:34

Těhotenské oblečky na malé postavy

Nikde jse to tu nenašla: jak řešíte těhotenské oblečky vy, co jste jako já jak ustřižené kecky?

Já první těhotenství byla doma, takže jsem zakoupila pouze těhotenské rifle (v Polsku, značku nepamatuju, nebyly levné, ale fakt super, od malého bříška až po maxi břicho a celoriflové, žádné gumy ani bavlny) a obyčejná trika velikosti M, L. Stačilo to.

Ale teď chodím do práce a všechno je mi už malé, ale např. u nás v CA je to katastrofa, to jsou stany a ne oblečení! Všechno jako na obry, rifle zdrbané a bavlněná vložka (s kterou nemám zkušenost ale mám v živé paměti, jak to pořád každý tahal) úplně jiné barvy, takže když vykoukne, je to fakt pěkné :-(
Přitom s už připdám jako malý slon, ale do tohoto oblečení mě pořád není dost

Takže jsem nastřelila jedny rifle z nextu přes internet a nevím, co s tím zbytkem. Zatím sahám do vlasní skříně, ale po vánocích budu muset už asi i na obchodní schůzky v riflích, nebo nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7887
3.11.10 11:40

ahoj ja jsem taky mala, veskere obleceni jsem si poridila diky kamaradce v USA, tam maji pro mensi postavy…, nekteré věci jsem ani nemela na sobe, nebot mi toho kamaradka dotahla dost. Ted mi to lezi ve skrini, pokud by jsi neco potrebovala tak napis vysku a jakou mas velikost a treba Ti pomuzu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
3.11.10 11:52

Nevím odkud jsi, ale já řešila opačný problém…kde sehnat dlouhé kalhoty…a na Kladně je obchůdek s těhu oblečením a tam jsem dobře pořídila…a navíc…ty kalhoty jsem si musela zkracovat !!!! to se mi v životě nestalo :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17111
3.11.10 12:31

měla jsem to samé, a to nejsem žádný prcek, nosím velikost 36-38 a taky jsem si ve všem připadala že bych ještě tak dvacet kilo potřebovala. Do práce jsem taky chodila takže jsem byla dost zpruzená. Ale koupila jsem si jeden dlouhý svetr tuším že fakt v CA ale netěhotenský a zbytek jsem řešila normálním šatníkem. Kupovala jsem i obyč trika v newyorkeru zapár kaček jednobarevný, ale do té práce to nebylo ideální.

Sukni jsem měla z www.tehotne.cz tuším že tuhle http://www.tehotne.cz/…ne-2417.html žádná láca to není ale fakt seděla úžasně. Koukni na ty jejich stránky mají tam i menší velikosti (já měla myslím M)

měla jsem i jedno super triko, ale to má teď půjčené kamarádka a nevím co to bylo za značku, to mi bylo dokonce brzy malé. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
3.11.10 13:14

ahoj ja merim 158 cm a nakoupila jsem par tricek do prace v zasilkovem katalogu bonprix (napr to na fotce) a nebo jsem nosila stejna jako pred tehu akorat delku jsem nastavila takovym natahovacim pasem strecovym z CA a kalhoty jsem mela normalni, akorat bokovky pod pupik :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
majdina nepřihlášená
5.11.10 12:45

Děkuju moc za názory. já to zatím taky řeším bokovkama, bohužel mi padají :-) Rifle od nextu objednané přes net se neosvědčily, přišly s flekem a zdá se, že nepůjde vyprat. Něco mi donesla kamarádka, ale vše je zatím velké. Tak asi vyrazím do normálních obchodů a rozbiju bank. Nakonec, proč ne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
majdina nepřihlášená
5.11.10 12:53

a děkuju za odkaz na stránku! asi si tam vyberu, zdá se mi tam mnoho krásných věcí!

• Nahlásit
  • Citovat
196
7.11.10 23:27

Skus H&M tam jsem zaručeně v době gravitace uspěla :dance: měřím 164cm jsem taky prcek :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17111
9.11.10 08:37

tak mi doputovalo zpět to triko a už vím co to bylo za zančku - tveret - jukni na net mají moc pěkný věci, trochu dražší ale dají se nosit i pak na kojení.

http://www.tveret.cz/katalog.php?… já mám toto v červené, vel. S a bylo hodně rychle malé, vyrostly my prsa :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama