Těhotenské obtíže při holčičce a nebo hlapečkovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KlaraVi
Povídálka 25 příspěvků 07.08.18 13:47
těhotenské obtíže při holčičce a nebo chlapečkovi?

Ahoj holky, tak po pár letech začínám přispívat do diskusí, čekáme druhé miminko. A chci se zeptat, měly jste potíže na začátku těhotenství a u jakého pohlaví? Já mám prvního chlapečka a celé tehu byl dost příšerné, na začátku zvracení, únava, všude pachy, psovi i muži jsem stále čistila zuby:-) a na konci velké přibrání, otékání. A teď vůbec nic! Cítím se úplně v pohodě, nic necítím, nejsem unavená. A tak si říkám, že by to mohla být ta vytoužená holčička :srdce: jsme teprve v sedmém týdnu, ale myslím, že už žádné problémy nepřijdou:-)

Příspěvek upraven 07.08.18 v 14:04

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 07.08.18 13:51

Gratuluju k těhotenství :) mám za sebou první těhotenství - chlapečka a nebylo mi vůbec nic. Žádné zvracení, nevolnosti… v druhem trimestru jsem měla migrény, ale jinak jsem vůbec nevěděla, ze jsem těhotná… myslím si, ze každé těhotenství je fakt jiné… ale přeju aby se vydarilo, co si přejete ;)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1690 příspěvků 07.08.18 13:51

Mám kluka a holku a obě těhotenství bez problému :nevim: teď při třetím mi bylo šíleně zle, naštěstí jen dva týdny. Tak to asi bude vetřelec? :think: :lol: je to úplně individuální a o pohlaví to určitě nesvědčí.

Margery
Echt Kelišová 8967 příspěvků 07.08.18 13:52

První těhotenství úplně v pohodě, ke konci poslíčky a tvrdnutí břicha, jinak nic extra. Přibrala jsem celkem 14kg, takže se to dalo. Narodil se kluk.

Druhé od začátku nevolnosti, omdlévání, zvracení, do pátého měsíce jsem krvácela/špinila, od pátého měsíce tvrdnutí břicha, poslíčci. Nemluvím o neustálých trávicích potížích, velice často jsem u zubaře, ekzémy atd… a má to být holka, jsem 31tt :nevim:

Zuzka1111
Povídálka 17 příspěvků 3 inzeráty 07.08.18 13:54

Nevolnosti jsem mela u obou deti stejne. Pohlavi jsem poznala ale podle chuti. U holcicky jsem chtela jen slane, mastne a kysele, u kluka sladke a hlavne tuny zmrzliny. Na tu jsem s holcickou ani nepomyslela. Kamaradka to mela uplne stejne. Nakonec to ale budete muset stejne vydrzet aspon do ultrazvuku ;)

Příspěvek upraven 07.08.18 v 13:56

Daenerys91
Kecalka 360 příspěvků 07.08.18 13:55

Pokud jde o babské pověry, tak se říká, že právě u holčiček bývají horší těhotenské obtíže - zvracení a tak, horší pleť, vlasy… Jsou to jen řeči, každá jsme jiná. U syna jsem měla ze začátku jen žaludek na vodě, dělalo se mi zle z uzenin a jinak nic, jen ve druhé půlce mě dost pálila žáha. Teď čekáme holčičku a je to s těmi obtížemi o chlup horší. Na začátku jsem kromě žaludku na vodě měla ještě po některých jídlech fakt hnusné a bolestivé křeče v žaludku - vždy před tím, než jsem se vyprázdnila, bylo to skoro jak kontrakce. Po 1. trimestru to naštěstí přešlo… A začala mě velmi brzy pálit žáha. A jinak ok.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 07.08.18 13:57
@KlaraVi píše:
Ahoj holky, tak po pár letech začínám přispívat do diskusí, čekáme druhé miminko. A chci se zeptat, měly jste potíže na začátku těhotenství a u jakého pohlaví? Já mám prvního chlapečka a celé tehu byl dost příšerné, na začátku zvracení, únava, všude pachy, psovi i muži jsem stále čistila zuby:-) a na konci velké přibrání, otékání. A teď vůbec nic! Cítím se úplně v pohodě, nic necítím, nejsem unavená. A tak si říkám, že by to mohla být ta vytoužená holčička :srdce: jsme teprve v sedmém týdnu, ale myslím, že už žádné problémy nepřijdou:-)

Pokud jsi teprve v 7tt, tak ty pravé těhotenské obtíže teprve právě mohou přijít. Většinou je ženám zle až od toho 8tt nebo 9tt. Já měla obě těhotenství stejná, jen mírná nevolnost večer od 8tt do 12tt, stačilo si dát něco na jídlo a bylo lépe. A to mám holku a kluka.

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 07.08.18 13:59

Mam dva kluky. Jedno těhotenství jsem prozvracela a myslela, ze vypustim duši. Druhé bylo v pohodě. Nevypovídá to o ničem

paandatko
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 4 inzeráty 07.08.18 14:01

Mam kluka a holku. U obou mi bylo silene zle, cele tehotenstvi. U obou jsem pribrala stejne, krasna jsem byla stejne. :mrgreen:
Akorat u syna jsem mela chut na sladke a u dcerky na olivy.
Kamaradka to mela treba naopak. U holky jedla dorty u kluka chipsy.
Vsichni mi tvrdili, ze to bude kluk i ja byla presvedcena, kdyz se narodila 4-kilova holcicka byl to pro vsechny i pro nas sok. A rikala jsem ji Jonasku. :mrgreen: jak jsem byla ze vsech zblbla.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 07.08.18 14:01

Mam dve holcicky a obe tehu byla jina, u prvni zadne extra chute, pika syndrom, zvraceni, krecaky, hematom, u druhe vse zminene, ale zas mi nebylo soatne na konci a mohla jsem v pohode zobat zelezo to uprvni ani nahodou.

rozand
Závislačka 3136 příspěvků 07.08.18 14:06

Je tu o tom tisíc diskuzí. Pohlaví podle toho nepoznáš.

KlaraVi
Povídálka 25 příspěvků 07.08.18 14:08

Tak na sladké teda chutě nemám vůbec, ale počítám, že je to také individuální, moje kamarádka se zase cpala pořád sladkým. Nu tak se necháme překvapit, hlavně, že bude zdravé:-)))

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 42 inzerátů 07.08.18 14:09
@Zuzka1111 píše:
Nevolnosti jsem mela u obou deti stejne. Pohlavi jsem poznala ale podle chuti. U holcicky jsem chtela jen slane, mastne a kysele, u kluka sladke a hlavne tuny zmrzliny. Na tu jsem s holcickou ani nepomyslela. Kamaradka to mela uplne stejne. Nakonec to ale budete muset stejne vydrzet aspon do ultrazvuku ;)Příspěvek upraven 07.08.18 v 13:56

Tak já měla taky takové chutě a pohlaví dětí bylo obráceně :lol:

Judithkaj
Nováček 07.08.18 14:13

Jsi v 7.tt a myslíš, ze už žádné těhotenské obtíže nepřijdou? :roll:
Podle toho, ze tentokrat nezvracis pohlaví nepoznaš. Mám 4 deti, dva kluci, dvě holky, špatně od žaludku mi nebylo nikdy. Ale jinak mi v těhotenství do skoku nebylo. :lol:

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 07.08.18 14:20

Mě tyhle diskuse vždycky tak pobaví :mrgreen: mám doma dvojčata - holku a kluka, tak zkus hádat, jak mi v těhotenství bylo :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >