Těhotenské příznaky od ovulace do 28. dne cyklu

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  02.04.03 12:58
Těhotenské příznaky od ovulace do 28 dne cyklu

Byla bych moc rada, kdybyste se se mnou podelily o svoje pocity(telesne i dusevni), ktere jste zazivaly prave v obdobi od ovulace do 28 dne cyklu a pak jste zjistily, ze jste tehotne. Konkretne by me zajimalo, jestli jste mely jasne priznaky blizici se MS a presto jste pak zjistily, ze jste tehotne.

Moc dekuji za odpovedi

Cau Martik

Ukázat recenze z kategorie Těhotenské testy

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  02.04.03 13:05

Martiku, pokud máš na mysli pobolívání podbříšku, které trvá vždy tak minutku a opakuje se stále až do MS, takové pobolívání, jež obvykle signalizuje MS, ale pouze tak 2 dny před MS, tak to jsou docela běžné příznaky těhotenství. Někdo to hodnotí jako uhnizďování vajíčka, jiní říkají, že se děloha roztahuje. Ať je to tak či tak, bolesti jsou obvyklé a u mých dvou těhotenství(na podzim a nyní) jsem tyto bolesti pociťovala. Jinak je asi na ostatní příznaky brzy.

Aneka

Anonymni  02.04.03 18:40

Ahoj, ja bych k tomu pobolivani podbrisku pridala jeste hroznou unavu a ospalost, rekla bych tak tyden po ovulaci az do konce tretiho mesice tehotenstvi. To ze jsem usinala v sest vecer mi naznacilo, ze by to mohlo vyjit a uz nejaky 24. den jsem mela pozit. tt.

Anonymni  03.04.03 10:06

Ahoj ja sem o svem tehotenstvi mela tuseni asi tyden pred tim nez sem mela dostat mesicky bolely me prsa a mela sem takovou divnou bolest jako kdyz te nekdo boda nozem v rozkroku a vystreluje to do bricha .Mluvila sem o tom s kamaradkou v praci a ona mi rikala ze ji takle pichalo kdyz byla tehotna predtim kdy to mela dostat mej se Katka

MoniC
Povídálka 21 příspěvků 03.04.03 11:34

Pobolívání v podřišku jsem měla pořád. Je to u mě příznak MS, tak jsem běhala co půl hodiny na záchod na kontrolu. Došlo mi až po týdnu čekání, že se jedná o těhotenství­. Monika

Anonymni  03.04.03 13:44

Ahoj, zrovna jsem v 6. tydnu tehotenstvi a v podbrisku me stale obcas picha, take jsem hodne unavena a porad ospala a hrozne me boli prsa. Ze jsem tehotna jsem se dozvedela vcera. Delala jsem si 2 tehotenske testy z moci, 1. 10dni po terminu menstruace a 2. 15 dni po. Oba byly negativni. Tehotenstvi se zjistilo az z krevniho testu a nasledneho ultrazvukoveho vysetreni.

Erika

Anonymni  04.04.03 16:29

Moc dekuji vsem za odpovedi. Martik

Anonymni  19.09.03 17:50

Ahojky holky, chci se zeptat: Mám 6-7 dní před menstruací a hrozně mě bolí bradavky, že se jich nemohu ani dotknout. Tyto bolesti mívám vždy než mt mám dostat, ale né tak velké a jen 2-3 dny. Teď už mě to bolí 6 dní a je to stále stejné. Nevíte jetli to může být příznak těhotenství? Moc chceme s přítelem miminko. Děkuju všem Monča

Anonymni  22.09.03 14:29

Dobrý den, chtěla bych se v této souvislosti zeptat, zda mohu být těhotná, pokud místo očekávané MS mi „přišlo“ jen jakési slaboulinké špinění - rozhodně se nejedná o MS. Tedy jinými slovy, zda se vám některé stalo, že jste takto špinily a pak zjistily, že jste těhotné. Ostatní příznaky, které pozoruji, jsou únava, bolesti v podbřišku, časté močení.

Předem díky, Mirka

Anonymni  22.09.03 21:03

Ahoj Mirko, tvé špinění může skutečně souviset s těhotenstvím. Utíkej do lékárny a udělej si test. Moje sestra měla to samé a sestřenice dokonce menstruovala do 5. měsíce těhotenství.

Anonymni  24.09.03 16:39

Ahoj, zajímalo by mě, jestli jsi anebo nejsi T… Já špinila a BYLA. Špinila jsem asi týden před očekávanou MS a potom ještě aspoň tak deset dní - měla jsem strach, že to dostanu, miminko jsme si přáli, ale nedostala a nyní jsem v měsíci těhotenství. Snažili jsme se skoro osm měsíců - štěstím jsem se rozbrečela, když jsem si udělala test a byla tam slaboulinká skoro neviditelná čárečka. Ahoj a ozvi se, jak to dopadlo. Jana

Anonymni  24.09.03 19:52

Dekuju Vam holky za tyhle rady. Poprve slysim, ze jednim s priznaku tehotenstvi je bolest v podbrisku - me boli uz 5 den, a nikdy me bricho neboli, ani pred menstruaci. Menstruaci mam nepravidelne, takze to neni pro me zadne znameni, ale kdyz to do patku nedostanu tak pujdu si kupit test (snad jsem v tom i kdyz jsme to planovali pristi rok)!! Zdravim vsechny budouci maminky a cekam na dalsi prvni priznaky tehotenstvi…

Anonymni  25.09.03 14:42

Ahojte holky ale aj dievčatá a ženy, ktoré listujete po internetových stránkach a snažíte sa niečo viac dozvedieť o prvých príznakoch tehotenstva.Chcem sa Vam zdoverit aj ja. Mam vsetky priznaky ktore tu boli spomenute okrem spinenia (slabeho MS),a este k tomu moj 28 dnovy cyklus je uz za mnou a uz mi nejakych 10 meska. Som ta najstastnejsia zena, no nechcem to uhriaknut. Kupila som si tehotensky test, ktory potvrdil moje prianie. Uz len cakam na mojho partnera, s ktorym sme to planovali ktory pride zo zahranicia a podelim sa o tu krasnu novinku.Drzim Vam vsetky palce, nech sa Vam dari. Lienocka

Petricka
Kecalka 452 příspěvků 25.09.03 16:07

Ahojte všechny,

už si dva měsíce tak porůznu čtu vaše zprávičky. Taky se s manželem snažíme a zatím nic. Každý měsíc se mi zpožďuje MS o týden i o víc. Tentokrát to není jiné, ale… Řídim-li se vašimi pocity s přicházejícího těhotenství, mám už pět dní bolení v podbřišku a citlivá prsa. Těhotenský test jsem si dělala, ale moudrá z něho nejsem, protože druhá čárka je velmi slaboučká. Pan doktor mi říkal, že mám ještě pet dní počkat a zkusit to znovu, že to bylo asi moc brzy. Budu muset to šííílené zvědavé napětí vydržet. Mějte se krásně a držím všem palečky.

Petra

Anonymni  29.09.03 09:39

ahoj holky,mam dotaz. moc se s manzelem snazime o mimco.tento mesic to uz konecne vypada, ze se to povedlo, ALE - 14 dni po ovulaci jsem slabe spinila, jeden den a pak zase nic. presla jsem to. boli me v podbrisku, boli me prsa, mam porad zvysenou teplotu, jsem unavena, atd atd, proste vsechny priznaky mluvi pro. 20 dni po ovulaci jsem si delala tehotensky test, ale byl negativni. dnes, 25 dni po ovulaci jsem slabe, ale opravdu slabe krvacela. docela me to vyvedlo z rovnovahy. tento tyden se chystam na gyndu. presto prosim, poradte, bojim se, co se deje. Hanka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Bála jsem se, že neshodím 23 kilogramů z dob těhotenství, říká Heiglová

Herečka Katherine Heiglová (38) v těhotenství přibrala necelých 23 kilogramů.... číst dále >

Reklama