Těhotenské příznaky po 5ti dnech?

Anonymní
13.2.20 08:31

Těhotenské příznaky po 5ti dnech?

Milé maminky, před 5ti dny jsem měla s přítelem nechráněný Pohl. Styk, ale přítel neejakuloval do mě. Děláme to tak téměř 2 roky, miminko zatím nechceme, ale kdyby se povedlo, určitě bychom si ho nechali. Moje otázka však zní, mohla bych už teď po 5ti dnech cítit velkou citlivost prsou, spíše bolest (je prostě jiná, než PMS na kterou jsem zvyklá)? MS mám dostat za cca 14 dnů. Má někdo podobnou zkušenost, že by mohl cítit takovou bolest po tak krátké době?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

124
13.2.20 08:33

Pochybuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13848
13.2.20 08:34
@Anonymní píše:
Milé maminky, před 5ti dny jsem měla s přítelem nechráněný Pohl. Styk, ale přítel neejakuloval do mě. Děláme to tak téměř 2 roky, miminko zatím nechceme, ale kdyby se povedlo, určitě bychom si ho nechali. Moje otázka však zní, mohla bych už teď po 5ti dnech cítit velkou citlivost prsou, spíše bolest (je prostě jiná, než PMS na kterou jsem zvyklá)? MS mám dostat za cca 14 dnů. Má někdo podobnou zkušenost, že by mohl cítit takovou bolest po tak krátké době?

Mám, i když to smysl nedává, po 5 dnech se ještě neuvolňuje hCG ani do krve. Spíš se mi to tak zrovna sešlo, protože normálně mám jako PMS i ta prsa, jen v ten cyklus to zrovna bylo extrémně brzy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
13.2.20 08:35

Ne, není to možné. Za 5 dní tvoje tělo nemůže vědět, že je těhotné. Nastuduj si, jak to funguje v těle ženy, jak probíhá ovulace, jak dlouho to trvá, co to jsou hormony atd. Pak nebudeš muset klást takové otázky :nevim: :mavam: a ne, není to to o tom, zda to někdo měl taky takhle…
Když provozují sex a těhotenství by mi nevadilo, měla bych vědět, jak ten proces funguje… Můj názor. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23696
13.2.20 08:37

Jestli máš za 14 dní má tak teď máš tak možná ovulaci, ne nějaké příznaky těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 08:42

Omlouvám se za takové otázky a děkuji za názory. Vím jak tělo funguje, ale taky vím že výjimka potvrzuje pravidlo. Selský rozum mi říká že to není možné, ale tělo říká něco jiného. Nejspíš mám rozbouřené hormony! :D

• Nahlásit
  • Citovat
10631
13.2.20 08:45

Já si myslím že máš akorát ovulaci vycházelo by to tak.. jinak ano je to možné já jsme měla pár dní po ovulaci (4dpo) příznaky.. myslela jsem že to je OSM byla jsme o tom presvedcena í když až takové pms jsem nikdy neměla ani jsme si nechtela dělat test že to nemá cenu a jsem těhotná a to u prvního jsem měla příznaky až v 7tt do té doby nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49496
13.2.20 08:46

Pokud máš za 14 dní menstruovat, je teď velmi nepravděpodobné, že bys před 5 dny otěhotněla. Respektive, je možné, že bys otěhotněla ze styku pře 5 dny, ale až později, tudíž by po ovulaci bylo velmi krátce a hCG, které by nějaké příznaky v těle způsobovalo, v těle ještě nějakou dobu vůbec nebude. 14 dní před MS se přikláním k ovulaci, pokud nemáš extra rozhozený cyklus. Ovšem kombinace extra rozhozeného cyklu, otěhotnění bez ejakulace a příznaků 5 dní po oplodnění rovná se kombinaci tří dost nepravděpodobných věcí dohromady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
13.2.20 08:56
@Kajka9 píše:
Já si myslím že máš akorát ovulaci vycházelo by to tak.. jinak ano je to možné já jsme měla pár dní po ovulaci (4dpo) příznaky.. myslela jsem že to je OSM byla jsme o tom presvedcena í když až takové pms jsem nikdy neměla ani jsme si nechtela dělat test že to nemá cenu a jsem těhotná a to u prvního jsem měla příznaky až v 7tt do té doby nic :nevim:

Těžko si měla příznaky těhotenství. Ano, myslet si to můžeš a můžeš si to spojovat, ale 4 dny po ovulaci tvoje tělo ani neví, že je těhotné. Vždyť i ty spermie vydrží cca 3-5 dní v těle ženy a čekají na vajíčko, takže ani oplodněné ještě není. Já mám pocit, že tady za chvíli budu číst, že ženské cítí ty spermie, jak se sunou k vajíčku. Ze o tom vi, protože je bolí v podbřišku a mají tam tlaky a k tomu bolest prsou… Určitě to cítí ty mrsky, jak putují. A pak za měsíc, když zjistí // je to přece jasné. Bylo to ono!!! :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23170
13.2.20 09:05
@Anonymní píše:
Milé maminky, před 5ti dny jsem měla s přítelem nechráněný Pohl. Styk, ale přítel neejakuloval do mě. Děláme to tak téměř 2 roky, miminko zatím nechceme, ale kdyby se povedlo, určitě bychom si ho nechali. Moje otázka však zní, mohla bych už teď po 5ti dnech cítit velkou citlivost prsou, spíše bolest (je prostě jiná, než PMS na kterou jsem zvyklá)? MS mám dostat za cca 14 dnů. Má někdo podobnou zkušenost, že by mohl cítit takovou bolest po tak krátké době?

Těhotenství jsem plánovala a přesto jsem příznaky na sobě nepozorovala. Chodila jsem cvičit, jezdila jsem na kole, takže když už mě něco bolelo, tak svaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
13.2.20 09:06

Myslím, že je ještě moc brzy… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737
13.2.20 09:09

Já jsem měla první příznaky 8 DPO večer a to nevolnost. Ale nenapadlo mě že že je to těhotenství ale to že jsme se zrovna přestaly snažit a nějak jsem s tím nepočítala :lol: jsem se divila že ta žaludeční dietní strava na ty nevolnosti nějak nefunguje. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 09:37

@Leviatan DPO je předpokládám „dny po ovulaci“? :) jinak já nic jiného, než ty prsa, nepocituji.

• Nahlásit
  • Citovat
Martina Čer
13.2.20 09:50

Poznáte to tak že jste ho měla v sobě. I pár kapek stačí. :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 10:35
@Martina Čer píše:
Poznáte to tak že jste ho měla v sobě. I pár kapek stačí. :srdce: :srdce: :srdce:

Tak to bych musela být těhotná každý měsíc. :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama