Těhotenské příznaky před MS, test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 14:11
Těhotenské příznaky před MS, test negativní

Ahojky všem těhulkám a snažilkám,
mam takový hloupý dotaz a nikde se nemůžu dočíst odpověď :D tak doufám, že některá z vlastních zkušeností mi poradí :)
Lze mít těhotenské příznaky, konkrétně v mém případě - protivná nálada, pořád na něco chuť i když hlad nemám (přitom vždy před MS jsem spíš na nic chuť neměla a nebylo mi nejlépe), citlivé bradavky, bolesti v bedrech a bílý výtok, i přesto, že test je negativní? :D :D Měla to tak některá, příznaky dřív než pozitivní test? Moje MS měla přijít zítra nebo pozítří :) :)

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10466 příspěvků 28.08.18 14:13

Ne není, příznaky způsobuje hcg, které by test zachytil. Takže možná těhotná jsi, ale ty příznaky s tím nesouvisí. Spis tipuji pěkný pms

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 28.08.18 14:15

To co popisuješ moc příznaky nejsou, to si vsugeruje spousta ženských jen kvůli snažení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 14:18
@Tichošlápek píše:
Ne není, příznaky způsobuje hcg, které by test zachytil. Takže možná těhotná jsi, ale ty příznaky s tím nesouvisí. Spis tipuji pěkný pms

Já jsem si říkala, že to je asi blbost, ale tak za zeptaní nic neděje :lol: díky ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 14:21
@pikola píše:
To co popisuješ moc příznaky nejsou, to si vsugeruje spousta ženských jen kvůli snažení.

Ne tak to není, nejsem na to nijak vázaná ;) buď to vyjde nebo ne, jen mě překvapila změna příznaků blížící se MS, jsou jiné než ty běžné předtím :D bradavek se nemůžu ani dotknout, hrůza :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >