Těhotenské příznaky před MS, test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 14:11
Těhotenské příznaky před MS, test negativní

Ahojky všem těhulkám a snažilkám,
mam takový hloupý dotaz a nikde se nemůžu dočíst odpověď :D tak doufám, že některá z vlastních zkušeností mi poradí :)
Lze mít těhotenské příznaky, konkrétně v mém případě - protivná nálada, pořád na něco chuť i když hlad nemám (přitom vždy před MS jsem spíš na nic chuť neměla a nebylo mi nejlépe), citlivé bradavky, bolesti v bedrech a bílý výtok, i přesto, že test je negativní? :D :D Měla to tak některá, příznaky dřív než pozitivní test? Moje MS měla přijít zítra nebo pozítří :) :)

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 28.08.18 14:13

Ne není, příznaky způsobuje hcg, které by test zachytil. Takže možná těhotná jsi, ale ty příznaky s tím nesouvisí. Spis tipuji pěkný pms

pikola
Neúnavná pisatelka 19694 příspěvků 28.08.18 14:15

To co popisuješ moc příznaky nejsou, to si vsugeruje spousta ženských jen kvůli snažení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 14:18
@Tichošlápek píše:
Ne není, příznaky způsobuje hcg, které by test zachytil. Takže možná těhotná jsi, ale ty příznaky s tím nesouvisí. Spis tipuji pěkný pms

Já jsem si říkala, že to je asi blbost, ale tak za zeptaní nic neděje :lol: díky ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 14:21
@pikola píše:
To co popisuješ moc příznaky nejsou, to si vsugeruje spousta ženských jen kvůli snažení.

Ne tak to není, nejsem na to nijak vázaná ;) buď to vyjde nebo ne, jen mě překvapila změna příznaků blížící se MS, jsou jiné než ty běžné předtím :D bradavek se nemůžu ani dotknout, hrůza :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >