Reklama

Těhotenské příznaky před MS, test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 14:11
Těhotenské příznaky před MS, test negativní

Ahojky všem těhulkám a snažilkám,
mam takový hloupý dotaz a nikde se nemůžu dočíst odpověď :D tak doufám, že některá z vlastních zkušeností mi poradí :)
Lze mít těhotenské příznaky, konkrétně v mém případě - protivná nálada, pořád na něco chuť i když hlad nemám (přitom vždy před MS jsem spíš na nic chuť neměla a nebylo mi nejlépe), citlivé bradavky, bolesti v bedrech a bílý výtok, i přesto, že test je negativní? :D :D Měla to tak některá, příznaky dřív než pozitivní test? Moje MS měla přijít zítra nebo pozítří :) :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9664 příspěvků 28.08.18 14:13

Ne není, příznaky způsobuje hcg, které by test zachytil. Takže možná těhotná jsi, ale ty příznaky s tím nesouvisí. Spis tipuji pěkný pms

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 28.08.18 14:15

To co popisuješ moc příznaky nejsou, to si vsugeruje spousta ženských jen kvůli snažení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 14:18
@Tichošlápek píše:
Ne není, příznaky způsobuje hcg, které by test zachytil. Takže možná těhotná jsi, ale ty příznaky s tím nesouvisí. Spis tipuji pěkný pms

Já jsem si říkala, že to je asi blbost, ale tak za zeptaní nic neděje :lol: díky ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 14:21
@pikola píše:
To co popisuješ moc příznaky nejsou, to si vsugeruje spousta ženských jen kvůli snažení.

Ne tak to není, nejsem na to nijak vázaná ;) buď to vyjde nebo ne, jen mě překvapila změna příznaků blížící se MS, jsou jiné než ty běžné předtím :D bradavek se nemůžu ani dotknout, hrůza :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama