Těhotenské příznaky v 1. a 2.těhotenství - porovnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HubbaBubba
Povídálka 28 příspěvků 15.02.17 12:07
Těhotenské příznaky v 1. a 2.těhotenství - porovnání

Ráda bych se zeptala druhorodiček a více.., měly jste stejné těhotenské příznaky u prvního i dalšího těhotenství, než jste testovali //? Jakože jste třeba u prvního neměly žádné a u druhého jako na PMS?
Děkuji za zkušenosti :-)

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 15.02.17 12:18

Ne, před takovým 4.-5.týdnem jsem žádné příznaky neměla, ani jednou.

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 15.02.17 12:26

Před prvním PMS jako bič, úplně jsem zuřila a byla si jistá, že MS je za rohem :-D U momentálního pohoda, pak jsem jeden den dobíhala domů na WC, na velkou :-D Bylo mi to divné, normálně se mi to nestává, špatného jsem nic nesnědla, teplotu neměla, bylo mi jen tak podivně zvláštně, měla jsem tušení. Druhý den jsem měla ducha na testu :)

saphire
Kelišová 6625 příspěvků 15.02.17 12:29

U prvního adruhého těhotenství žádné příznaky (první nedopadlo)-to mi partner sám řekl ať si udělám test-asi jsem byla trošku protivnější :lol: Teď třetí nezdařené těhotenství bolest podbřišku a prsou a třeba to samé jsem měla minulý cyklus jako PMS :mrgreen: takže to může být pokaždé jinak ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 15.02.17 13:03

A i u jednoho jsem v době testování neměla žádné příznaky

Deninina
Závislačka 3918 příspěvků 15.02.17 13:22

Ani u jednoho žádné příznaky, ale u obou velké tušení a pokaždé v ten měsíc byl jen jeden sex, takže i přes nízkou pravděpodobnost, jsem testovala před očekávanou menstruací a pokaždé tam by duch

adadanda
Kecalka 109 příspěvků 15.02.17 13:50

U obou kluků jsem poznala těhotenství, tak že mi nic nebylo, zadne pms nic.. No a teď čerstvě u třetího těhu mě bolelo břicho jako vždycky před ms a v den jejího očekávání jsem našla // ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >