Těhotenské příznaky v 1. a 2.těhotenství - porovnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HubbaBubba
Povídálka 28 příspěvků 15.02.17 12:07
Těhotenské příznaky v 1. a 2.těhotenství - porovnání

Ráda bych se zeptala druhorodiček a více.., měly jste stejné těhotenské příznaky u prvního i dalšího těhotenství, než jste testovali //? Jakože jste třeba u prvního neměly žádné a u druhého jako na PMS?
Děkuji za zkušenosti :-)

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 15.02.17 12:18

Ne, před takovým 4.-5.týdnem jsem žádné příznaky neměla, ani jednou.

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 15.02.17 12:26

Před prvním PMS jako bič, úplně jsem zuřila a byla si jistá, že MS je za rohem :-D U momentálního pohoda, pak jsem jeden den dobíhala domů na WC, na velkou :-D Bylo mi to divné, normálně se mi to nestává, špatného jsem nic nesnědla, teplotu neměla, bylo mi jen tak podivně zvláštně, měla jsem tušení. Druhý den jsem měla ducha na testu :)

saphire
Kelišová 6893 příspěvků 15.02.17 12:29

U prvního adruhého těhotenství žádné příznaky (první nedopadlo)-to mi partner sám řekl ať si udělám test-asi jsem byla trošku protivnější :lol: Teď třetí nezdařené těhotenství bolest podbřišku a prsou a třeba to samé jsem měla minulý cyklus jako PMS :mrgreen: takže to může být pokaždé jinak ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 15.02.17 13:03

A i u jednoho jsem v době testování neměla žádné příznaky

Deninina
Závislačka 3938 příspěvků 15.02.17 13:22

Ani u jednoho žádné příznaky, ale u obou velké tušení a pokaždé v ten měsíc byl jen jeden sex, takže i přes nízkou pravděpodobnost, jsem testovala před očekávanou menstruací a pokaždé tam by duch

adadanda
Kecalka 111 příspěvků 15.02.17 13:50

U obou kluků jsem poznala těhotenství, tak že mi nic nebylo, zadne pms nic.. No a teď čerstvě u třetího těhu mě bolelo břicho jako vždycky před ms a v den jejího očekávání jsem našla // ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >