Reklama

Těhotenské příznaky v 1. a 2.těhotenství - porovnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HubbaBubba
Povídálka 28 příspěvků 3 inzeráty 15.02.17 12:07
Těhotenské příznaky v 1. a 2.těhotenství - porovnání

Ráda bych se zeptala druhorodiček a více.., měly jste stejné těhotenské příznaky u prvního i dalšího těhotenství, než jste testovali //? Jakože jste třeba u prvního neměly žádné a u druhého jako na PMS?
Děkuji za zkušenosti :-)

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 15.02.17 12:18

Ne, před takovým 4.-5.týdnem jsem žádné příznaky neměla, ani jednou.

Žena Vlk
Kecalka 478 příspěvků 15.02.17 12:26

Před prvním PMS jako bič, úplně jsem zuřila a byla si jistá, že MS je za rohem :-D U momentálního pohoda, pak jsem jeden den dobíhala domů na WC, na velkou :-D Bylo mi to divné, normálně se mi to nestává, špatného jsem nic nesnědla, teplotu neměla, bylo mi jen tak podivně zvláštně, měla jsem tušení. Druhý den jsem měla ducha na testu :)

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 15.02.17 12:29

U prvního adruhého těhotenství žádné příznaky (první nedopadlo)-to mi partner sám řekl ať si udělám test-asi jsem byla trošku protivnější :lol: Teď třetí nezdařené těhotenství bolest podbřišku a prsou a třeba to samé jsem měla minulý cyklus jako PMS :mrgreen: takže to může být pokaždé jinak ;)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9648 příspěvků 15.02.17 13:03

A i u jednoho jsem v době testování neměla žádné příznaky

Deninina
Závislačka 3913 příspěvků 15.02.17 13:22

Ani u jednoho žádné příznaky, ale u obou velké tušení a pokaždé v ten měsíc byl jen jeden sex, takže i přes nízkou pravděpodobnost, jsem testovala před očekávanou menstruací a pokaždé tam by duch

adadanda
Kecalka 109 příspěvků 15.02.17 13:50

U obou kluků jsem poznala těhotenství, tak že mi nic nebylo, zadne pms nic.. No a teď čerstvě u třetího těhu mě bolelo břicho jako vždycky před ms a v den jejího očekávání jsem našla // ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama