Těhotenské příznaky v pauze. Je to normální?

Anonymní
9.5.21 10:23

Těhotenské příznaky v pauze. Je to normální?

Dobrý den. Každou pauzu v braní pilulek jsem nikdy žádný těhotenský příznak neměla. Ale teď když jsem před týdnem a něco měla styk je mám. Bolí mě prsa, mám citlivé bradavky, jsou tmavší, jsem náladová, jsem víc unavená, bolí mě vaječníky,…
Nikdy jsem to tak neměla takže mám celkem strach proč.. bojím se že budu těhotná ale nevím jak by se to stalo když ty prášky beru každý den, ve stejnou dobu tak jak mám a nemám žádné průjmy, zvracení ani nic takového… Jenom jednou jsem se asi o půl hodiny zpozdila a bojím se že to bude z toho… Pomůže mi někdo prosím? Mám hrozný strach :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1134
9.5.21 10:26

Pokud bereš HA tak jak máš byla bych v klidu.. já tyto příznaky mám běžně před MS, takže mi na tom nic divného nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 10:41
@Dara90 píše:
Pokud bereš HA tak jak máš byla bych v klidu.. já tyto příznaky mám běžně před MS, takže mi na tom nic divného nepřijde.

Ale já to mám při pauze a nikdy to tak nebylo..

• Citovat
  • Nahlásit
2299
9.5.21 10:42

Ta HA vlastně tělu říká, že je těhotné, a proto neotěhotní znova a všechny tyhle "příznaky " jsou u ní normální. Pokud bereš, jak píšeš, buď v klidu. Půl hodina je naprosto ok, tělo nemá hodinky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat