Těhotenské svatební šaty...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 14.02.09 15:54
Těhotenské svatební šaty...

Ahojte holky…POtrebovala bych poradit nejakou internetovou stranku na svatebni tehotenske saty, nebo nejlepe primo nejaky obchod se svatebnimi saty v moravskoslezskem kraji…Nikde nemuzu nic najit…Planuju totiz svatbu na duben nebo kveten a to uz budu v 7.mesici, takze normalni korzetove saty asi mit nemuzu ze :( ?dekuji moc za rady…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mava
Generální žvanilka 24839 příspěvků 14.02.09 17:45

Zkus se poptat tady www.beremese.cz
já tady našla spoustu užitečných informacích.

Berenike
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 14.02.09 19:47

Ahoj, tak já měla svatbu taky v sedmém měsíci :-) na internetu jsem nic nenašla, ale šla jsem do půjčovny v centru Ostravy (Pronuptia) vedle Mc Donalds a paní se mě ujaly, vybraly perfektní šaty (ani nebyly těhotenské a na fotkách ze předu to ani není poznat a byly perfektní :-) vřele doporučuji :-) jestli chceš, písni SZ, pošlu ti na ukázku fotku

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 14.02.09 20:44

Já se vdávala sice v pátém měsíci, ale se salonem Pronuptia mám úplně stejné zkušenosti jako Berenike. Šaty jsem si vybrala ještě netěhotná (teda byla jsem, ale nevěděla jsem o tom ;) ), zamluvila je, no a pak jsem měla strach, jak to bude se zrušením. Nebyl sebemenší problém, nic jsem neplatila, šaty mi před svatbou nadvakrát zvětšovali (nějak rychle jsem se začala kulatit), byly v takovém tom „viktoriánském“ stylu - pod prsama projmuté a spuštěné dolů, takže bříško nebylo vůbec na očích.
Opravdu jsem byla moc spokojená!

NAPOLY
Závislačka 3136 příspěvků 15.02.09 15:48

ahojky…
no pokud nic neseženeš, tak ti můžu půjčit…
mám je od paní, která se vdávala v pátém měsíci…já jsem těhule nebyla, ale je fakt, že mi jsou větší…
takže mi pak kdyžtak můžeš napsat

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 15.02.09 17:54

Ahojky…no, nevim jak by to bylo s tim pujcenim…jsem totiz hodne malinka…:D mam jen 153 centaku.::D

inap
Závislačka 4618 příspěvků 15.02.09 18:07

Allisenko, jak psaly holky, taky jsem se vdávala v 5. měsíci, šaty jsem vybírala v Pronuptii, ještě jsem neměla žádný bříško, a nádherně je upravili. Myslím si, že mají velký výběr a i tu délku by dokázali přizpůsobit.

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 16.02.09 08:12

no jo jenze ja se chci vdavat v kvetnu a v cervnu mam rodit.:Dtak jsem zvedava no, a bricho co mi doted narostlo by mi bohate stacilo az do porodu.::D ale tak snad neco sezenu..:D

Alík
Echt Kelišová 7866 příspěvků 18.02.09 19:31

Ahojky všem, sháním levné, jednoduché a hezké svatební těhu šaty. Nevíte o nějaké půjčovně, nebo o někom kdo by je chtěl prodat (nanejvýš do 2000,–). Díky moc za nabídky

P.S. Svatba bude 13.3.

Alík
Echt Kelišová 7866 příspěvků 19.02.09 21:41

Ahojky, tak jsem nakonec sehnala. Jsou to spíš společenské, fialové ale cítila jsem se v nich nejlíp. I ta postava v nich byla nejlepší, že jsem nevypadala jako kredenc :lol:

Kapaz
Závislačka 3686 příspěvků 22.06.14 11:41

Máte někdo tip kde sehnat těhotenské svatební šaty v Brně a okolí za rozumnou cenu? Prodej nebo půjčení nebo snad tip na opravdu dobrou švadlenku, která by to stihla do 23.8. podle předlohy. Na beremese jsem v inzeátech nic moc nenašla, snad jen troje čtvery šaty a žádné mě nezaujaly. :nevim:

Lizzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.14 12:17
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 22.06.14 21:54

@Kapaz mam empirove saty ve skrini se stribrnym zdobenim. Kdyby jsi mela zajem, napis.

Market091
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 03.01.15 23:13

Máte ještě šatičky? @pikola

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 04.01.15 07:41

Jo stale je mam.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >