Těhotenské svatební šaty vel. 46 +

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vevik3
Nováček 5 příspěvků 21.12.16 17:23
Svatební šaty pro těhulky

Ahojky holky potřebovala bych radu, inspiraci. Budu mít svatbu 11. února a v tu dobu budu na začátku 7 měsíce. Je tu někdo kdo to mel podobně, jake ste měli šaty? Velikost mam normálně 44, takže počítám ze teď to bude alespoň o dvě čísla víc :D už jsem naprosto bezradná, nechci žádné korzetové, jsem ráda že čekáme mimi a nepotrebuju v šatech bříško schovat, takže se divám po něčem v antickém stylu.
Budu vděčná za každou fotku, inspiraci, či radu na prodejnu kde seženu těhu svatebky :)

Reakce:
Uživatel je onlineOu
Kelišová 6194 příspěvků 21.12.16 17:33
Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 21.12.16 18:47

Měla jsem něco podobného jako na prvním obrázku, vdávala jsem se v šestém měsíci. Nechala jsem si je ušít na míru u švadleny. Vyšlo to asi na 5000, takže stejně jako půjčovna.

stonožka12
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 3 inzeráty 22.12.16 20:27

Jedny jsem viděla na bonprixu: http://www.bonprix.cz/…bila-950684/ a jedny dokonce tady na bazaru.

epsice
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 03.01.17 14:41

Ahoj, já se budu vdávat v květnu a to budu v 25 tt. šaty si nechávám šít. Něco v tomto stylu. nevadí mi že budou šaty hodně odhalovat počínající bříško.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >