Těhotenské testy nesílí po ET (stále slabá)

Anonymní
29.5.21 06:55

Těhotenské testy nesílí po ET (stále slabá)

Ahojte, jsem 15 dní od transferu blastocysty a těhotenské testy mi pořád nesílí, pořád je na nich jen hodně slabá čárka. Testy jsem dělala 11., 13. a 15. den od transferu, jsou tak seřazeny od spoda nahoru. Nejsilnější čárka byla 13. den, ale dnes to zase kleslo.

Myslíte, že je ještě nějaká naděje, že by to mohlo vyjít? Předpokládám, že to nevyšlo, že hcg je nízké a neroste.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2828
29.5.21 07:02

Bohužel to moc nadějně nevypadá :think: na krvi jsi ještě nebyla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 07:27

@kavenka Na krvi jsem ještě nebyla, budu tam teprve volat s tím, jak to vypadá. Bohužel tomu nevěřím, že by tam nějaká naděje byla :,( Už je to od transferu dost dlouho a testy stále s duchama.

• Citovat
  • Nahlásit
2467
29.5.21 07:33

No na jednu stranu duch nesili, ale ms jsi jeste nedostala, takze porad nejaka sance zustava. Drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 07:36

@Melodie91 Mám Estrofem, proto jsem menstruaci nedostala :? V pondělí budu volat co dál, ale vůbec tomu nevěřím.

• Citovat
  • Nahlásit
2467
29.5.21 07:40
@Anonymní píše:
@Melodie91 Mám Estrofem, proto jsem menstruaci nedostala :? V pondělí budu volat co dál, ale vůbec tomu nevěřím.

Jo tak :-( ja mela utrogestan a s nim jsem normalne 8 dni po ET dostala ms..tak kdyby nic, tak priste to urcite vyjde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1973
29.5.21 07:44

Každá jsme jina, ale ja jsem to vždycky s estrofemem i utrogestanem dostala, kdyz se nezadarilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
29.5.21 08:08
@suzka1 píše:
Každá jsme jina, ale ja jsem to vždycky s estrofemem i utrogestanem dostala, kdyz se nezadarilo..

Me to zas v 90% pripadu MS udrzelo, dokud jsem vse nevysadila. Timhle bych se neridila.
Zakladatelko, embryo se zrejme chytlo, ale nadejne to moc nevypada, ta carka proste takhle pozde od transferu silit musi. Nejlepsi je zajit na krev a uvidis, jak na tom jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 08:37

U mě to byl vždy konec. Neprosperující těhotenství, potrat. Asi ani nevadí, že je čárka slabá, ale měla by trochu sílit.
Držím palce, ať ti to vyjde co nejdřív.

• Citovat
  • Nahlásit
9911
29.5.21 12:05

Tohle není prosperující těhotenství. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat