Těhotenské vitamíny JUST

32
6.11.20 08:01

Těhotenské vitamíny JUST

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli některá z vás nemá zkušenost s těmito vitamíny pro těhotné od Justu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3811
6.11.20 08:53

Tchyně mi dala ty s tou kyselinou listovou, co s tím mám mít za zkušenosti? Cucaci bonbóny, docela dobrý :lol: změnu jakoukoli jsem na sobě nepozorovala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
6.11.20 10:48

Myslela jsem třeba jestli někdo nebral oba najednou nebo jestli jste to brala po celou dobu těhotenství protože některé vitamíny se berou v určitých trimestrech. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
6.11.20 11:21

Just je jen předražené MLM nevalné kvality, pokud chceš kvalitní vitámíny pro těhotné, hledej v úplně jiných vodách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.20 20:02

@vedma007 to asi moc zkušenosti s tím nemáte, nebo se snažíte hanět dobré jméno firmy, která je na trhu již 90 let.

Just rozhodně nepatří mezi MLM, to se velice pletete. Než vypustíte takové fámy, informujte se. To bude možná lepsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.20 20:03

@Doma1011 určitě můžeš oba najednou. Už je máš doma? Doporučuji i narosany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.20 20:12

@Doma1011 to brání vitamínů v určitých trimestrech a to, že dítě pak bude velké. To už je překonané. Naše strava není tak pestrá, abychom mohly vitamíny nejíst. To je vpohode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
8.11.20 20:28

Já mám s Justem taky jen skvělé zkušenosti :) nám velice pomohl když měl syn laryngitidu, eucasol a tymián k nezaplacení :palec: a mnoho další skvělých výrobku, proto se ptám i na ty těhotenské :) děkuji moc ještě je právě nemám určitě kouknu i na ten narosan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
9.11.20 22:07

@MarketinkaKopretinka ale mám, pár výrobků mi rukama prošlo a jednou jsem měla tu čest chvíli poslouchat školení prodejců :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat