Těhotenské/ovulační testy z Wish, Aliexpress

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 18:23
Těhotenské/ovulační testy z Wish, Aliexpress

Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s ovulačními nebo těhotenskými testy z Wish nebo Aliexpressu. Cena se mnohonásobně nižší než v ČR, ale opravdu jsou spolehlivé? Děkuji :think:

Reakce:
Ketris
Echt Kelišová 9809 příspěvků 11.02.19 18:56

Ano, jsou v pohode ;)

Uživatel je onlineSalazaret
Ukecaná baba ;) 1618 příspěvků 11.02.19 18:59

Nakupuji jen tam. A jsou super! Za stovku a má jich padesát :) a jsou funkční jako ty z lékáren :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 19:01

@Ketris dekuji
@Salazaret dekuji, to předpokládám mluvíš teď o ovulačních testech nebo tam mají i balík 50 těhu testů pro věčné snažilky/testo­vatelky? :mrgreen:

Ukecaná baba ;) 1618 příspěvků 11.02.19 19:04

Já kupuju těhu testy ve velkém… ne že bych chtěla být považována za věčné snažitelky, ale už rok se marně pokoušíme s pomocí doktorů, IUI a IVF a pořád nic… :( :( :( ale nakoupím jednou a vydrží mi to dlouho :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 19:10

@Salazaret jasně, to neměla být nějaká blbá narážka, jen že jsou ženské, které testují snad od druhého dne po ovulaci nejlépe až do ms každý měsíc.
Moc ti přeji, ať vám to brzy vyjde. Víš, co se říká, až na to přestaneš myslet, tak se zadaří,i když vím, že to úplně dobře nejde a líp se to radí než pak v praxi provádí.

Ukecaná baba ;) 1618 příspěvků 11.02.19 19:12

Já to ani špatně nevzala :) Děkujeme. Zrovna v pátek jdeme na Transfér tak uvidíme jestli to tentokrát vyjde :) :srdce:

Uživatel je onlineCaitlyn
Kelišová 5806 příspěvků 11.02.19 20:29

Holky, já zas řeším opačný problém, nechci otěhotnět :D Nemáte odkaz na vyzkoušené spolehlivé ovulační testy z Ali? :kytka:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >