Reklama

Těhotenský bezpečnostní pás

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lorelai947
Kecalka 185 příspěvků 23.09.18 17:32
Těhotenský bezpečnostní pás

Ahoj holky,
používáte nebo používaly jste těhotenský bezpečnostní pás do auta? Má to nějaký smysl nebo je to zbytečná investice? :nevim:
Máte nějaké zkušenosti prosím?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10010 příspěvků 23.09.18 17:35

Ano u obou děti. Jezdím denně, rozhodne bych to nepodcenovala. Použity koupíš za 500 v pohodě

alialiali
Kecalka 159 příspěvků 23.09.18 17:36

ahoj, ne nepoužívala jsem a při druhém také nepoužívám, dávám si pás co nejníž pod břicho, snad to takto stačí. nechtělo se mi do toho investovat …

Jogrr
Závislačka 4235 příspěvků 23.09.18 17:36

Nikdy, do cca 6 mesice jsem denne jezdila na skutru a potom sice v aute, ale mela jsem mini bricho.

luci.no
Kecalka 337 příspěvků 23.09.18 17:38

Tohle mi jako zbytečná investice nepřišla, měla jsem a používala ho.

alialiali
Kecalka 159 příspěvků 23.09.18 17:40
@Jogrr píše:
Nikdy, do cca 6 mesice jsem denne jezdila na skutru a potom sice v aute, ale mela jsem mini bricho.

jo taky mám mini břicho

Maylaa
Kecalka 449 příspěvků 23.09.18 17:41

Ano, v obou tehotenstvich. V prvnim jsem mela male bricho a pas tam sam nedrzel (on i kdyby drzel, tak v pripade nehody by dle crash testu vylezl nahoru). Nakonec jsem taky bohuzel vyzkousela jeho ucinnost (v 34. tt) a vse OK. Ted v druhem ho pouzivam taky, normalni pas mi vadi na podbrisek.

lachtanice86
Kelišová 5965 příspěvků 23.09.18 17:42

Jsem 31tt, jezdím denně a nepoužívám

Lekninka91
Extra třída :D 10251 příspěvků 23.09.18 17:45

Nepouzivala jsem

iwa83
Kelišová 6314 příspěvků 23.09.18 17:54

nepoužívala jsem ani u prvního, ani u druhého. TEď když mám obr břicho (3 týdny do konce) tak už mám zapnutý pás normál a přetahuji si jen ten křížní, aby mi ten spodní nevadil na břicho. U policajtů by to tak mělo projít. S čím mám větší problém že vejít se za volant je problém - mám ho nejníž, sedačku co nejdál to jde a i tak jsou situace kdy si třu volant o břicho. Jezdím teda jen kolem komínu, dávám bacha i za ostatní. Ale bohužel jezdit musím…

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 7603 příspěvků 23.09.18 17:55

Nepoužívala, uplne mi stačil klasický pás.

tezi
Hvězda diskuse 49716 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 18:02

@lorelai947 používala jsem v téměř každém těhotenství od začátku. Hlavně ze začátku mi vadil tlak na podbřišek. Jezdím denně a je to pro mě pohodlnější.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 4 inzeráty 23.09.18 18:04

Pouzivala jsem a jsem za to rada .. sice jsem za cele tehotenstvi nemela nehodu,ale jak tady uz nekdo psal,tak sice je fajn si normalni pas stahnout pod bricho,ale kdyz pak dojde k narazu,tak vyleze nahoru a zmackne to bricho fakt hodne,takze ja bych bez nej fakt nevyjela!

Aspera
Generální žvanilka 20510 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 18:07

Měla jsem a moc mi pomáhal. Než jsem ho pořídila, měla jsem problém s nevolnostmi, s pásem se pás stáhl a byl klid. A nějaké dám pás dolů u mě fakt nefungovalo, s pásem byl fakt dole pod břichem.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7982 příspěvků 23.09.18 18:10

Nepoužívala a nepoužívám a to jezdím dost často, nikdy jsem problém neměla :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >