Těhotenský čaj Renáty Jahodové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 02.03.18 21:47
Těhotenský čaj Renáty Jahodové

Pijete někdo Těhotenský čaj Renáty Jahodové? Tento https://bylinne-caje.heureka.cz/…0-g/recenze/?s=6 Jde mi o to, že dnes jsem otevřela balíček (mám ho poprvé) a v čaji jsou takové smotky, asi jako by byl slisovaný. Mám doma problém s moly, ale tyhle čaje jsem měla teprve od ledna, jeden z nich (mám dva tytéž) byl dokonce donedávna skladovaný (zapomenutý :-)) na úplně jiném místě v bytě. Je to v obou. Našla jsem dneska po kontorle dva napadené jiné čaje, ale oba z kategorie „sladkých“ a to je poznat, že ten čaj je jakoby nalepený na stěnách toho balíčku, což u těch těhotenských ne. Pijete ho někdo, má to tak být?

Nejnovější recenze z kategorie Vitamíny a doplňky stravy

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >