Těhotenský čaj Renáty Jahodové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 02.03.18 21:47
Těhotenský čaj Renáty Jahodové

Pijete někdo Těhotenský čaj Renáty Jahodové? Tento https://bylinne-caje.heureka.cz/…0-g/recenze/?s=6 Jde mi o to, že dnes jsem otevřela balíček (mám ho poprvé) a v čaji jsou takové smotky, asi jako by byl slisovaný. Mám doma problém s moly, ale tyhle čaje jsem měla teprve od ledna, jeden z nich (mám dva tytéž) byl dokonce donedávna skladovaný (zapomenutý :-)) na úplně jiném místě v bytě. Je to v obou. Našla jsem dneska po kontorle dva napadené jiné čaje, ale oba z kategorie „sladkých“ a to je poznat, že ten čaj je jakoby nalepený na stěnách toho balíčku, což u těch těhotenských ne. Pijete ho někdo, má to tak být?

Ukázat recenze z kategorie Vitamíny a doplňky stravy

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama